صحنه پایانی پاییز با «بوقلمون» و «سبکی»

تهران- ایرنا- در آخرین هفته پاییز دو نمایش جدید «بوقلمون» و «سبکی» اجراهای خود را آغاز می‌کنند.

در آخرین هفته پاییز در آذرماه امسال دو نمایش جدید اجراهای خود را آغاز می‌کنند تا صحنه برای نمایش‌های زمستانی آماده شود.

نمایش‌هایی که به صحنه اضافه می‌شوند

- نمایش سبکی به نویسندگی و کارگردانی داریوش علیزاده ۲۴ آذرماه تا ۱۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن استاد انتظامی خانه هنرمندان میزبان مخاطبان می‌شود.

- نمایش بوقلمون به نویسندگی و کارگردانی خیراله تقیانی پور ۲۵ آذرماه تا ۲۵ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹ در سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر اجرا خواهند داشت.

نمایش‌هایی که صحنه را ترک می‌کنند

- نمایش پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی محمدرضا محمودی تا ۲۵ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۵۰ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی اجرا می‌شود.

- نمایش زیراکس به کارگردانی علی اصغر دشتی و نویسندگی محمدرضا مرزوقی تا ۲۵ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ تالار حافظ به نمایش در می‌آید.

- نمایش مقدس به نویسندگی و کارگردانی سعدی محمدی عبد تا ۲۵ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۶۵ دقیقه در سالن اصلی تالار مولوی به صحنه می‌رود.

- نمایش سوختن به کارگردانی علیرضا آرا و علیرضا اولیایی و نویسندگی مهرداد کوروش نیا تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر اجرا می‌شود.

- نمایش سلول شماره چند به کارگردانی آرزو تهرانی و نویسندگی محمد علی حسینی فر تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

- نمایش دریاچه قو به نویسندگی و کارگردانی رضا صابری تا ۲۶ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ در سالن استاد ناظرزاده کرمانی ایرانشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش طعم گس مرگ به نویسندگی کوروش شمس و کارگردانی سعید سالمی تا ۲۷ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش پیک نیک در میدان جنگ نوشته فرناندو آرابال و به کارگردانی زری اماد تا ۲۷ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن جوانمرد خانه تئاتر به نمایش در می‌آید.

- نمایش کمدی باگانه به کارگردانی رضا کاشی لو و نویسندگی مجتبی رفیعی تا ۲۸ آذرماه هر شب ساعت ۱۷ در سالن کوچک تالار محراب به صحنه می‌رود.

- نمایش خاک و تاج به کارگردانی زهرا صبری و نویسندگی گیتی صفر زاده تا ۲۹ آذر هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۰ دقیقه سالن قشقایی تئاترشهر اجرا می‌شود.

- نمایش گفتگوی شبانه به نویسندگی و کارگردانی امیرمهاجر سلطانی تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه شانو به نمایش در می‌آید.

- نمایش ادیپوس به کارگردانی مرتضی صفری تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه استاد جمشید مشایخی به صحنه می‌رود.

- نمایش ته بلیط به نویسندگی علیرضا حمیدین و امیر پناهی فر و کارگردانی علیرضا حمیدین تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۲۰ به مدت ۱۰۵ دقیقه در تماشاخانه ملک اجرا می‌شود.

- نمایش سکوت سفید نوشته تام استوپارد و به کارگردانی کورش سلیمانی تا ۲۹ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

نمایش‌هایی که به اجرای خود ادامه می‌دهند

- نمایش کمی قبل از ساعت پنج به کارگردانی فرشاد یاری و نویسندگی محبوبه نور نقدی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش از میان مردگان به نویسندگی شیما محمد بیگی و کارگردانی سمیه مطلبی از تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۸ در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش چهره مرد هنرمند در جوانی به نویسندگی و کارگردانی مصطفی هرآیینی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن صنوبر پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش قهر دریا به کارگردانی رضا بهنامی و نویسندگی پژمان شاهوردی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش والس تصادفی نوشته ویکتور هائیم و به کارگردانی محمد حسین صادق زاده مقدم تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۷ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه شانو اجرا می‌شود.

- نمایش دست‌های آلوده نوشته ژان پل سارتر و به کارگردانی مسعود موسوی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۷۵ دقیقه در سالن قشقایی تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش ولپُن نوشته بن جانسن و به کارگردانی مهدی کوشکی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به صحنه می‌رود.

- نمایش مری پاپینز برداشتی آزاد از نمایشنامه مری پاپینز نوشته جولین فلوز و به کارگردانی احمد سلیمانی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار وحدت اجرا می‌شود.

- نمایش لانچر ۵ به نویسندگی و کارگردانی پویا سعیدی و مسعود صرامی تا ۳۰ آذرماه هر روز در دو نوبت ۱۵ و ۱۸ به مدت ۱۳۵ دقیقه در تئاتر مستقل تهران به نمایش در می‌آید.

- نمایش درماندگان آخر اسفند به نویسندگی نوشین معراجی و کارگردانی حامد برغانی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۱۵ در تماشاخانه دیوار چهارم به صحنه می‌رود.

- نمایش در کشور شما قابل دسترس نیست به کارگردانی ندا تمیمی و نویسندگی دامون نوروزی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ به مدت ۶۵ دقیقه در مجموعه تئاتر دیوار چهارم اجرا می‌شود.

- نمایش اختراع والس به نویسندگی مهدی اسدزاده و کارگردانی سارا افشار تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به نمایش در می‌آید.

- نمایش راپسودی به نویسندگی تایماز رضوانی و کارگردانی سیما تیرانداز تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش ماسک به نویسندگی بهزاد اقطاعی و ماهک مجد و کارگردانی بهزاد اقطاعی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش فراکتال به نویسندگی و کارگردانی مهدی سقا تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ در کارگاه دکور تالار حافظ به نمایش در می‌آید.

- نمایش اتوپیا به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۲۱:۴۵ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش فرمالیته به نویسندگی، طراحی و کارگردانی علی صفری تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۱۵ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- اپرای عروسکی مولوی به نویسندگی و کارگردانی بهروز غریب پور تا ۳۰ آذرماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۱۰۰ دقیقه در تالار فردوسی به نمایش در می‌آید.

- نمایش پنجاه پنجاه به کارگردانی مرتضی اسماعیل کاشی و نویسندگی هاله مشتاقی نیا و مرتضی اسماعیل کاشی (با نگاهی به نمایشنامه خودی و غیر خودی نوشته برتولت برشت به ترجمه کمال الدین شفیعی) تا ۱ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه هیلاج به صحنه می‌رود.

- نمایش قرمز نوشته جان لوگان و به کارگردانی علی روان بُد تا ۱ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۶۰ دقیقه در گالری پلتفرم سه اجرا می‌شود.

- نمایش سوگ جامه به نویسندگی و کارگردانی میثم عباسی تا ۲ دی‌ماه هر شب در دو نوبت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در سالن سایه تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

- نمایش سال نوت مبارک به کارگردانی علیرضا بختیاری و برداشتی آزاد از سه نمایشنامه کوتاه نوشته الکس برون تا ۲ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۵۵ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به صحنه می‌رود.

- نمایش احتمال اشتباه به نویسندگی و کارگردانی حسین جمالی تا ۲ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تالار حافظ اجرا می‌شود.

- نمایش حشره به کارگردانی مهیار قزل سوفلو و نویسندگی مهیار قزل سوفلو و احسان یزدان پناه تا ۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۷۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش فرانکنشتاین به نویسندگی و کارگردانی ایمان افشاریان تا ۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۹۰ دقیقه سالن اصلی تئاترشهر به صحنه می‌رود.

- نمایش خوره به نویسندگی محمدحسین سعیدی و بنیامین سیدین و کارگردانی محمدحسین سعیدی تا ۳ دی‎ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۳۵ دقیقه در خانه نمایش دا اجرا می‌شود.

- نمایش مسافرانی از شیکاگو نوشته نیل سایمون و به کارگردانی حمیدرضا فلاحی تا ۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به نمایش در می‌آید.

- نمایش لوپارا به نویسندگی و کارگردانی مهدی ربوشه تا ۴ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش گرگ ها در آشپزخانه به نویسندگی فارس باقری و کارگردانی آرمان شیرالی نژاد تا ۵ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش رقص کاغذپاره ها به نویسندگی محمد یعقوبی و کارگردانی مهران دهقانی از تا ۵ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۰ دقیقه در تماشاخانه آژمان به نمایش در می‌آید.

- نمایش آبگوشت زهرماری به کارگردانی حسین اسدی و نویسندگی آرش آبسالان تا ۶ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸ به مدت ۶۵ دقیقه در تماشاخانه سنگلج به صحنه می‌رود.

- نمایش مدرسه پینوکیو به نویسندگی و کارگردانی آرش سنجابی تا ۶ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸ در عمارت نوفل‌لوشاتو اجرا می‌شود.

- نمایش داستان باغ وحش به نوشته ادوارد آلبی و کارگردانی علیرضا چاوش تا ۹ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۰ به مدت ۵۵ دقیقه خانه موزه استاد انتظامی به نمایش در می‌آید.

- نمایش پنجره ای رو به آسمان به کارگردانی امیر دژاکام و نویسندگی حسین دژاکام تا ۱۰ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۷۰ دقیقه در تماشاخانه سپند به صحنه می‌رود.

- نمایش فیلادلفیا من دارم میام نوشته برایان فریل و به کارگردانی الهام صحت تا ۱۱ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۷۵ دقیقه در تماشاخانه سپند اجرا می‌شود.

- نمایش تیرکمون شاه به نویسندگی آیدین آقازاده و کارگردانی تیما قاسمیان تا ۱۲ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۰:۴۵ به مدت ۷۰ دقیقه در خانه نمایش دا به نمایش در می‌آید.

- نمایش لرز به نویسندگی و کارگردانی داریوش علیزاده تا ۱۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۶۵ دقیقه در تئاتر هامون به صحنه می‌رود.

- نمایش بازگشت مردگان به نویسندگی و کارگردانی شادی اسدپور تا ۱۳ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۵ به مدت ۵۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان اجرا می‌شود.

- نمایش بازی تاج و تخت به نویسندگی و کارگردانی محمد جواد بشارت تا ۱۴ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹ به مدت ۱۰۰ دقیقه در خانه نمایش مهرگان به نمایش در می‌آید.

- نمایش اتاق پرو به نویسندگی و کارگردانی نغمه نوذری تا ۱۵ دی‌ماه هر شب ساعت ۲۱ به مدت ۶۰ دقیقه در عمارت نوفل‌لوشاتو به صحنه می‌رود.

- نمایش حیاط خانه حشمت خانم به نویسندگی و کارگردانی عظیم موسوی تا ۱۷ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۴۵ به مدت ۱۱۰ دقیقه در تماشاخانه سنگلج اجرا می‌شود.

- نمایش آنتیگون کوچولو به کارگردانی شایان یزدان‌شناس تا ۲۰ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ در تالار سالن اصلی محراب به نمایش در می‌آید.

- نمایش قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی به نویسندگی شهاب مهربان و علی ساعدی و کارگردانی امیر میری تا ۳۰ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸ در پردیس تئاتر شهرزاد به صحنه می‌رود.

- نمایش راه پله به نویسندگی و کارگدانی سپیده میرحسینی تا ۳۰ دی‌ماه هر شب ساعت ۱۸:۳۰ در پردیس تئاتر شهرزاد اجرا می‌شود.

- نمایش چنور به نویسندگی و کارگردانی قطب الدین صادقی تا ۷ بهمن‎ماه هر شب ساعت ۱۹:۳۰ به مدت ۶۰ دقیقه در سالن چهارسو تئاترشهر به نمایش در می‌آید.

سرخط اخبار فرهنگ

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha