۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۴۹
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83590258
۰ نفر

برچسب‌ها

گیلان قهرمان مسابقات قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور شد

رشت - ایرنا - تیم قایقرانی بانوان زیر ۲۳ سال گیلان مقام قهرمانی رقابت های آبهای آرام کشور را کسب کرد.

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان رقابت های قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور در هرمزگان ، تیم گیلان با درخشش در رده سنی زیر ۲۳ سال، به مقام قهرمانی کشور دست یافت.

مرتضی ورزلدوست افزود: این دوره از مسابقات در دو رده سنی زیر ۲۳ سال و جوانان و با حضور زبده ترین بانوان قایقران سراسر کشور در دو رشته کایاک و کانو و در مسافت های ۲۰۰ متر و ۵۰۰ متر برگزار شد و  در نهایت تیم گیلان با اقتدار و با کسب چهار مدال طلا، عنوان قهرمانی کشور در ده سنی زیر ۲۳ سال را به خود اختصاص داد.

وی ادامه داد: در رقابت های انجام شده نیز، در کایاک دونفره مسافت ۵۰۰ متر، الناز شفیعیان و نرجس کارگرپور بانوان قایقران شایسته استان گیلان زودتر از سایر حریفان خود به خط پایان رسیده و مقام قهرمانی و مدال طلا را تصاحب کردند.

مسئول روابط عمومی اداره ورزش و جوانان گیلان بیان کرد: همچنین در رقابت های کایاک تکنفره مسافت ۲۰۰ متر، الناز شفیعیان از گیلان موفق به کسب مقام قهرمانی شد تا دومین عنوان قهرمانی و مدال طلای خود در این دوره از رقابت ها را کسب کند.

وی اضافه کرد: در رقابت های قایقرانی آبهای آرام بانوان کشور و در رشته کانو دونفره مسافت ۵۰۰ متر ، پریسا محمدزاده و زیبا سماک حرفه دیگر پاروزنان شایسته استان گیلان به مقام قهرمانی دست یافته و مدال طلای این مسابقات را برگردن آویختند.

ورزلدوست در ادامه اظهار کرد: در رقابت های کانو تکنفره مسافت ۲۰۰ متر نیز، زیبا سماک حرفه از استان گیلان دوباره درخشید و با کسب مقام قهرمانی این رشته، دومین مدال طلای خود و چهارمین مدال طلای استان گیلان را تصاحب کرد .

وی یادآور شد: در رقابت های رده سنی جوانان نیز تیم گیلان صاحب یک مدال نقره شد که ترانه تورنگ قایقران شایسته گیلانی در کایک یک نفره مسافت ۲۰۰ متر پس از ورزشکاری از تهران در مکان دوم قرار گرفت تا مدال نقره این رشته نیز به گیلان اختصاص یابد. 

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 13 =