کسب ۳ مقام توسط بانوان تکواندوکار گیلانی در مسابقات قهرمانی کشور

رشت - ایرنا - بانوان تکواندوکار گیلانی در رقابت های قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی موفق به کسب سه مدال و مقام شدند.

رئیس هیات تکواندو استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: در جریان این رقابت ها  در تهران ، تکواندوکاران گیلانی با درخشش خود دو عنوان نایب قهرمانی و یک مقام سومی را به خود اختصاص دادند تا در نهایت بانوان تکواندوکار گیلان دو مدال نقره و یک مدال برنز را کسب کنند.

محسن سترگی افزود: در این دوره از رقابت ها و در وزن پنجم (۶۲- کیلوگرم) طیبه پارسا تکواندوکار شایسته استان گیلان با درخشش خود پس از ورزشکاری از مازندران موفق به کسب مقام نایب قهرمانی شد تا مدال نقره این وزن را به خود اختصاص دهد. 

وی ادامه داد: همچنین کوثر غلامی دیگر تکواندوکار گیلانی حاضر در رقابت های قهرمانی کشور در همین وزن درخشید و روی سکوی سوم قرار گرفت تا با کسب مدال برنز ، در مجموع مدال های نقره و برنز وزن پنجم این مسابقات به گیلان تعلق گیرد.

وی بیان کرد: در رقابت های وزن ششم (۶۷- کیلوگرم) نیز، سها ابوالفتحی دیگر تکواندوکار شایسته گیلانی حاضر در مسابقات قهرمانی بانوان کشور، پس از ورزشکاری از خراسان رضوی مقام نایب قهرمانی را کسب و مدال نقره این وزن را بر گردن آویخت.

رئیس هیات تکواندو گیلان خاطرنشان کرد: در رقابت های تکواندو قهرمانی جوانان و بزرگسالان بانوان کشور  مرحله اول انتخابی تیم ملی ، ۴۳۰ ورزشکار از استان های مختلف به مدت سه روز در تهران با هم به رقابت پرداختند که در نهایت نفرات برتر هر وزن به اردوی تیم ملی راه یافتند.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =