۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۴
کد خبرنگار: 2060
کد خبر: 83590067
۱ نفر

برچسب‌ها

یک مجموعه تجاری مشهد اخطار پلمب گرفت

مشهد- ایرنا- رییس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: همه فروشگاههای فعال در یک مجتمع بزرگ تجاری واقع در در بلوار هفت تیر شهر مشهد به دلیل گرانفروشی و فقدان برگه درج قیمت بر روی اجناس، اخطار پلمب گرفتند.

‌قاضی امید جلیلی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا به بازرسی دیشب کارشناسان تعزیرات حکومتی از فروشگاههای مستقر در این مجتمع تجاری اشاره و بیان کرد: بر اساس نظر کارشناسان و شواهد موجود همه این واحدهای عرضه پوشاک بخاطر اصلاح قیمت اجناس خود مستحق دریافت اخطار پلمب شناخته شدند.
وی افزود: همچنین یکی از این فروشگاهها که اجناس خود را تا چهار برابر قیمت واقعی به مشتریان عرضه کرده و کالاهای تولید ایران را به عنوان جنس خارجی به فروش می‌رساند، مهر و موم شد. 

رییس شعبه سیار تعزیرات حکومتی خراسان رضوی گفت: طرح بازرسی با هدف برخورد با گرانفروشی در بازار مشهد، با همکاری دیگر نهادهای ذیربط در این کلانشهر با جدیت ادامه‌ دارد.
طرح بازرسی از اصناف مختلف در کلانشهر مشهد با هدف پیشگیری از گرانفروشی و برخورد فوری با متخلفان از ۲۸ آبان ماه گذشته تاکنون در حال اجرا است.
۷۷۷ پرونده تخلف تعزیراتی ظرف ماه نخست امسال برای اصناف مختلف در مشهد تشکیل و منجر به صدور حکم تنبیهی نسبت به آنها شده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 1 =