۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 1226
کد خبر: 83589912
۰ نفر

برچسب‌ها

اعلام جرم دادستان علیه مسوولان بیمارستان جاجرم

بجنورد- ایرنا- دادستان عمومی و انقلاب جاجرم، در رسیدگی به پرونده غرق پسر ۹ ساله در استخر بیمارستان این شهرستان، علیه مسوولان بیمارستان اعلام جرم کرد.

محمدرضا کردفیروزجایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با اشاره به کم‌کاری مسوولان بیمارستان جاجرم در بخش حفاظتی استخر، گفت: اکنون دانشگاه علوم پزشکی، خدمات درمانی و بهداشتی خراسان شمالی،  شبکه بهداشت شهرستان جاجرم و البته در درجه نخست، رییس بیمارستان جوادالائمه (ع) در مظان اتهام هستند.

وی افزود: مسوولیت حفاظت از اماکن، به کار بردن تدابیر برای پیشگیری از بروز حادثه و آسیب به مردم و مراجعان به اماکن، بر عهده مدیران مجموعه است، بنابراین باید در این زمینه پاسخگو باشند.

وی با اشاره به اینکه گفته شده استخر فنس‌کشی شده بوده است، گفت: فنس این استخر، از چند نقطه باز و قابل نفوذ بوده و گویا اصلا فنسی وجود نداشته است.

دادستان عمومی و انقلاب جاجرم گفت: پرونده در مرحله انجام کارهای مقدماتی است و هنوز مسوولی احضار نشده و در نهایت باید دادگاه در باره کمکاری و سهل انگاری، نظر بدهد.

به گزارش ایرنا ۱۶ آذرماه امسال، پسربچه ای که به همراه مادر بیمار خود به بیمارستان جاجرم مراجعه کرده بود، بر اثر سقوط در استخر محوطه بیمارستان جان باخت.

استخر بیمارستان، برای آبیاری فضای سبز ایجاد شده و عمق آب آن ۸۰ تا ۹۰ سانتیمتر عنوان شده است.

مرکز شهرستان ۳۶ هزار نفری جاجرم در ۱۵۰ کیلومتری جنوب غربی بجنورد قرار دارد.  

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha