۲۰ آذر ۱۳۹۸،‏ ۹:۵۵
کد خبرنگار: 786
کد خبر: 83589884
۰ نفر

برچسب‌ها

رویکردهای  معاونت توسعه مدیریت منطقه آزاد کیش

کیش - ایرنا- معاونت جدید توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش برافزایش تعاملات، توجه به نیروی انسانی و استفاده از نظرات به عنوان سه رویکرد این معاونت تاکید کرد.

به گزارش روز چهارشنبه ایرنا، "محمدرضا ویژه"  که بتازگی به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شده است، در نشستی با معاونان، مدیران مالی و اداری این سازمان و شرکت های تابعه، با بیا نمهمترین رویکردها و سیاستگذاریهای این معاونت، خواستار هماهنگی و تعامل بیش از پیش شرکت­های تابعهسازمان منطقه آزاد کیش شد و تاکید کرد: باید در کنار هم و با استفاده از نظرات و پیشنهادات مطرح شده، تعاملات خود را بیشتر کنیم تا به نتیجه مطلوب و واحد دست یابیم .

در این نشست که به منظور آشنایی بیشتر با معاونان و مدیران فعال در بخش های اداری و مالی شرکت های تابعه سازمان ازجمله شرکت عمران، آب و خدمات، بنادر و فرودگاه های کیش، سرمایه گذاری و توسعه، هواپیمایی­ کیش، بیمارستان، موسسه ورزش و تفریحات سالم برگزار شد، مهمترین مسائل و سرفصلهای کاری این حوزه ها  مورد بررسی قرار گرفت.

وی ضمن  تاکید بر برپایی ماهیانه اینگونه جلسات افزود: با توجه به محدودیت های مالی موجود باید در حد توان و در چارچوب قانون و مقررات و نیز با مدیریت مالی کارآمد؛ انجام امور اجرایی را تسهیل کنیم.

وی همچنین در خصوص مسائل رفاهی افزود: توجه ویژه به نیروی انسانی به عنوان یکی از امور مهم این بخش باید مورد بررسی قرار گیرد.

چگونگی تامین مالی شرکت های تابعه با توجه به محدودیت های مالی، تامین دارو و مسائل مربوط به مطالبات بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کیش، زمانبندی حسابرسی های پایان سال، بررسی جلسات رفع مشکلات و موانع، تعیین تکلیف بودجه شرکت تله کیش و موسسه ورزش و تفریحات سالم، سیاست گذاری های صحیح و به موقع، تفکیک وظایف تخصصی مربوط به هریک از شرکت ها، ارائه گزارش های اجمالی از عملکرد شرکت های تابعه، میزان کاهش هزینه های مالی شرکت سرمایه گذاری و توسعه و همچنین شرکت عمران ،آب و خدمات در سال 98 از جمله مباحث مطرح شده در این نشست بود. 

محمدرضا ویژه اوایل آذر ماه جاری  با حکم غلامحسین مظفری  به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 5 =