۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۴۸
کد خبرنگار: 2504
کد خبر: 83589596
۰ نفر

برچسب‌ها

خلیل‌زاده: صدر جدول حق پرسپولیس است

تهران- ایرنا- مدافع تیم فوتبال پرسپولیس گفت: صدر جدول حق ما است و به زودی به جایگاه‌ خودمان باز خواهیم گشت.

شجاع خلیل‌زاده پس از برتری ۲ بر یک پرسپولیس برابر گل‌گهر سیرجان با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران اظهار داشت:‌ سه امتیاز این بازی حق ما بود و سه امتیاز مهمی را کسب کردیم. یک بازی کمتر داریم که اگر آن را ببریم به صدر باز می‌گردیم.

این مدافع سرخپوشان ادامه داد: دست تک تک هواداران را می‌بوسیم که امروز به ورزشگاه آمدند. اگر آنها بیایند همیشه انرژی مثبت می‌گیریم و مسابقه‌هایمان را خواهیم برد.

وی در مورد اینکه کالدرون از او رضایت دارد، گفت: کالدرون اول فصل از دست من عصبانی بود و می‌گفت که کارت زیاد می‌گیری و امیدوارم کارت کمتر بگیری چرا که به تو نیاز دارم. او بزرگتر و پدر تیم است و خوب بازیکنانش را درک می‌کند. من هم به حرف‌هایش گوش دادم و آرام‌تر شدم و امیدوارم همین روند ادامه پیدا کند و کارت نگیرم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس در مورد درگیری‌اش با بهنام برزای نیز توضیح داد: بهنام بازیکن خوب و جوانی است و در فوتبال این اتفاقات پیش می‌آید. او استقلالی است و مقابل ما انگیزه دارد.

وی در مورد اینکه معمولا مهاجمان مقابل او عصبی می‌شوند، گفت:‌ این فوتبال است و در فوتبال پیش می‌آید. من هرگز چیزی نمی‌گویم. اما این فوتبال است و پینگ پونگ نیست.

خلیل‌زاده در رابطه با اینکه آیا مشکلات مالی پرسپولیس حل شده است یا نه اظهار داشت: همه فکر می‌کنند چون ساکت هستیم مشکل نداریم و وضعمان خوب است. ما به عشق پرسپولیس و هواداران بازی می‌کنیم تا آنها نگویند بازیکنان به خاطر پول بازی یا تمرین نمی‌کنند.

وی در مورد اینکه او گفته بود اگر روی نیمکت بنشیند به قطر می‌رود، تصریح کرد:‌ این مسائل حاشیه‌ای است. آیا شما چنین چیزی از من شنیده‌اید؟ من همیشه گفتم تا زمانی که پرسپولیس من را بخواهد، در تیم حضور دارم و زمانی هم که نخواهد برای تیمم آرزوی موفقیت می‌کنم. تا زمانی که بخواهند هستم و زمانی هم که نخواهند، مجبور هستم بروم.

مدافع تیم فوتبال پرسپولیس تاکید کرد: من هنوز هم پیشنهادات زیادی حتی از قطر دارم اما به عشق پرسپولیس هیچ جا نمی‌روم. ما بازی‌های‌مان را برای پرسپولیس کردیم و سه قهرمانی آوردیم. این‌طور نیست که بگویند چون بازی نمی‌کنم، فضا را بر هم می‌ریزم. ما به عشق پرسپولیس اینجا هستیم.

وی در مورد اینکه اگر برانکو به تیم ملی برود، او هم دعوت خواهد شد، گفت: این نظر سرمربی تیم است که چه بازیکنی را دعوت کند. برانکو مربی باشگاهی من بود که من را دوست داشت و بازی می‌داد. در تیم ملی شاید نفراتی بهتر از من حضور دارند و این نظر مربی تیم ملی است. برای تیم ملی همیشه آرزوی موفقیت می‌کنم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 1 =