منزوی: فتح‌الله‌زاده گزینه اول مدیرعاملی استقلال است

تهران- ایرنا- عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: گزینه اول مدیرعاملی باشگاه، «علی فتح‌الله‌زاده» است و پس از بازگشت «اسماعیل خلیل‌زاده» از ترکیه با او مذاکره خواهیم کرد.

«کامران منزوی» در گفت و گو با تلویزیون رسمی باشگاه استقلال اظهار داشت: بعد از اتفاقت اخیر «امیرحسین فتحی» از سمت مدیریت باشگاه استقلال استعفا کردند و این استعفا مورد تایید قرار گرفت. تا زمانی که مدیرعامل بعدی برای صدور حکم به وزارت ورزش و جوانان معرفی شود خلیل‌زاده سرپرستی باشگاه را با عهده گرفت.

وی افزود: گزینه اول هیات مدیره باشگاه استقلال برای مدیرعاملی فتح الله‌زاده است که پس از بازگشت خلیل‌زاده از ترکیه با او مذاکره خواهیم کرد.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تصریح کرد: «کاظم اولیایی» و «هاشم ساعدی» گزینه‌های بعدی هیات مدیره باشگاه استقلال هستند که با آنها نیز به صحبت خواهیم پرداخت.

منزوی خاطرنشان کرد: بهترین گزینه‌ را برای مدیریت باشگاه استقلال انتخاب خواهیم کرد تا بتوانیم رضایت هواداران را جلب کنیم.

وی تاکید کرد: مدیر بعدی استقلال با شرایط فعلی کنار می‌آید و باید قبول کند که قرارداد استراماچونی یک سال کاهش خواهد یافت.

منزوی در پایان گفت: فتحی برای استقلال زحمات زیادی کشید و باید قدردان او باشیم که در این مدت مدیریت باشگاه را بر عهده داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =