کالدرون: باید به بیرانوند کمک کنیم به اوج بازگردد

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با بیان اینکه تیمش برابر گل‌گهر به هدفش رسید، گفت: علیرضا بیرانوند ماشین نیست و ممکن است با افت مواجه شود. باید به او کمک کنیم تا به اوج بازگردد.

گابریل کالدرون در نشست خبری پس از دیدار تیمش برابر گل‌گهر سیرنجان که با برتری ۲ بر یک سرخپوشان همراه بود، گفت: از بازیکنانم بابت عملکرد خوب در این دیدار تشکر می‌کنم و همچنین از هوادارانی که در این دیدار از ما حمایت کردند تشکر ویژه‌ای دارم. با توجه به اینکه بازی در وسط هفته برگزار شد اما استقبال خوبی توسط هواداران به عمل آمد.

وی افزود: مالکیت برای ما بود اما حریف، ما را در گلزنی به مشکل انداخته بود. البته فقط ما این مشکل را نداشتیم بلکه خیلی از تیم‌های بزرگ دیگر هم مقابل گل‌گهر با مشکل مواجه شدند. از پیروزی در این بازی خوشحالیم چرا که مهم ترین هدف کسب سه امتیاز بود به هدفمان هم رسیدیم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اینکه تیمش روی ضربات ایستگاهی و کرنر به حریف موقعیت‌های زیادی داد، خاطرنشان کرد:‌ حریفان از حضور بازیکنان سرزن خوبی بهره می‌برند. بازی در این شرایط یک نبرد است که گاهی برنده می‌شوید و گاهی هم این نبرد را می‌بازید. می‌دانیم که حق با شماست اما آمار گل‌هایی که در این فصل دریافت کردیم زیاد نیست.

کالدرون در مورد اینکه علیرضا بیرانوند با افت مواجه شده است، اضافه کرد: او در تمرینات هم خوب است و عالی کار می‌کند. البته او ماشین نیست بلکه یک انسان است و هر آدمی ممکن است با افت مواجه شود. به ویژه بازیکنانی که در سطح بالایی بازی می‌کنند ممکن است با این شرایط مواجه شوند. البته مانند سایر نفرات باید به او هم کمک کنیم تا به اوج بازگردد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =