بررسی اتفاقات بعد از اصلاح قیمت سوخت در کمیسیون شوراهای مجلس

تهران - ایرنا - سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی از بررسی مسائل و اتفاقات بعد از اصلاح قیمت بنزین در نشست امروز این کمیسیون با حضور وزیر کشور خبر داد.

اصغر سلیمی، روز سه شنبه در گفت‌وگو با ایرنا با اشاره به حضور عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور به همراه معاونین امنیتی و سیاسی در کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: حدود هشت نفر از نمایندگان و سه نفر از اعضای کمیسیون سئوالاتشان را از وزیر و معاونین وی  مطرح کردند.

وی، مسئولیت وزارت کشور برای اتخاذ تمهیدات لازم قبل و بعد از اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین را موضوع مورد بحث در این نشست عنوان کرد و یادآورشد: نمایندگان درباره شورای تامین و نیروهایی که از طرح اطلاع داشتند، سئوالاتی را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون شوراها، همچنین قطعی اینترنت و فضای مجازی را از دیگر موارد مد نظر نمایندگان عنوان کرد و افزود: آماده نبودن وزارت کشور و نداشتن پیش‌بینی‌های لازم در این خصوص از دیگر مواردی بود که توسط نمایندگان  مطرح شد.

وی با بیان این موضوع که وزیر کشور و معاونین وی، زمان کافی برای پاسخگویی به همه سئوالات را نداشتند اظهارداشت: قرار شد دوشنبه هفته آینده، نشست دیگری برای بررسی پاسخ‌های وزیر برگزار شود.

سلیمی گفت: اگر نمایندگان، دوشنبه هفته آینده از پاسخ‌های وزیر کشور قانع نشوند موضوع به هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی ارجاع می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =