نماینده ولی فقیه در سپاه: امت متصل به ولایت شکست ندارد

تهران - ایرنا - نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه امت متصل به ولایت شکست ندارد، گفت: یکی از مهم ترین دلایل استمرار انقلاب و نظام اسلامی ما اتصال امت و ولایت است و دشمنان درصدد ایجاد گسست در این نقطه محکم اتصال هستند.

به گزارش روز سه شنبه پایگاه اطلاع رسانی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین عبدالله حاجی صادقی در مراسم تکریم و معارفه مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران  با بیان اینکه آنچه باعث شد انقلاب اسلامی پویا و زنده بماند پیوند حاکمیت و دین است، افزود: رهبری و ولایت در تحقق این مهم ایفا کننده نقشی تعیین کننده است و با وجود توفان حوادث و هجمه جهانی علیه انقلاب اسلامی و فتنه ها و توطئه هایی که استکبار علیه ملت ایران دنبال می کند تدبیر مقام معظم رهبری دسیسه ها و نقشه های دشمنان را نقش بر آب می کند.  

نماینده ولی فقیه در سپاه با بیان اینکه امت بی ولایت خطر ندارد، امام بی امت اقتدار ندارد و امت متصل به ولایت نیز شکست ندارد، اظهار داشت: یکی از مهم ترین دلایل استمرار انقلاب و نظام  اسلامی ما اتصال امت و ولایت است و دشمنان در صدد ایجاد گسست در این نقطه محکم اتصال هستند.
حاجی صادقی با اشاره به بصیرت و ولایت مداری مردم در عبور از شرایط فتنه خاطر نشان کرد: بحمدالله با بصیرت و هوشیاری مردم توطئه و فتنه دشمن بار دیگر ناکام ماند.

در پایان این مراسم نماینده ولی فقیه در سپاه  با اهدای لوحی از خانواده مرحوم حجت الاسلام و المسلمین مختار نظری قدردانی و  حجت الاسلام  و المسلمین بهرامی را به سمت مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت سیدالشهدا(ع) استان تهران منصوب کرد.
 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =