۷۵ داوطلب برای نمایندگی مجلس خبرگان رهبری از قم ثبت نام کردند

قم-ایرنا- فرماندار قم گفت: تا پایان وقت اداری امروز، در مجموع ۷۵ داوطلب از حوزه انتخابیه قم برای شرکت در نخستین میان دوره ای مجلس شورای اسلامی اطلاعات خود را تکمیل کرده‌اند.

مرتضی حیدری عصر سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، بیان کرد: امروز ۱۸ داوطلب دیگر نیز اطلاعات خود را تکمیل و موفق به ثبت نام از حوزه انتخابیه قم شدند.

وی گفت:‌جوان‌ترین داوطلب ثبت نام شده امروز ۳۰ ساله و مسن ترین فرد نیز ۵۶ ساله است.

داوطلبان می‌توانند به تارنمای وزارت کشور به نشانی اینترنتی www.moi.ir مراجعه کنند و «برنامه ثبت پرسشنامه انتخابات، ویژه تلفن همراه» که در سمت راست پایین صفحه نخست این تارنما قرار دارد را بر روی تلفن همراه خود نصب و اطلاعات خود را وارد و مدارک موردنیاز برای ثبت‌نام را نیز از این طریق بارگذاری نمایند.

انجام این کار از سوی داوطلبان اجباری نیست؛ ولی اگر داوطلبان این کار را انجام دهند، یک کد رهگیری برای آن‌ها ارسال می‌شود و با داشتن این کد رهگیری، فرایند ثبت‌نام آن‌ها در فرمانداری در کوتاه‌ترین زمان انجام و این موضوع موجب تسریع در فرایند ثبت‌نام آن‌ها می‌شود.

ثبت‌نام از داوطلبان شرکت در انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری از ۱۵آذرماه  آغازشده و تا ۲۱ آذرماه جاری در محل فرمانداری قم ادامه دارد.

انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری و یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی، دوم‌ اسفندماه سال جاری برگزار خواهد شد.

یک نماینده از حوزه انتخابیه قم راهی مجلس خبرگان رهبری می‌شود.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha