فردا آخرین مهلت ثبت درخواست دریافت سبد حمایتی است

تهران– ایرنا– متقاضیان دریافت طرح حمایت معیشتی دولت تا روز چهارشنبه (۲۰ آذرماه) فرصت دارند درخواست خود را در سایت Hemayat.mcls.gov.ir ثبت کنند و بنا بر اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تاریخ اعلام شده تمدید نمی‌شود.

بامداد ۲۴ آبان ماه قیمت بنزین سهمیه‌ای ۱۵۰۰ تومان و قیمت هر لیتر بنزین آزاد هم به سه هزار تومان رسید. با افزایش قیمت بنزین مقرر شد سبد حمایت معیشتی در سه مرحله (۲۷ آبان، ۳۰ ابان و دوم آذرماه) برای ۶۰ میلیون نفر واریز شود.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی پس از واریز مرحله سوم با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد که سرپرستان خانواری که مشمول سبد حمایتی دولت نشده‌ و خود را واجد شرایط دریافت این مبلغ می‌دانند، از ساعت هشت سوم آذرماه می‌توانند درخواست خود را با ارسال شماره ملی (سرپرست خانوار) به کد دستوری #۶۳۶۹* اعلام و ثبت کنند.

با توجه به اینکه کد دستوری اعلامی در روزهای آغازین دچار اختلال شد و بعد از حل مشکل، دریافت کدرهگیری نیز به کندی انجام می‌شد، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد که متقاضیان می‌توانند برای ثبت درخواست خود به سایت Hemayat.mcls.gov.ir مراجعه کنند.

ثبت درخواست در سایت مذکور به سهولت و در مدت کوتاهی انجام می‌شود و در انتهای به متقاضی اعلام می‌شود که ظرف مدت ۳۰ روز درخواست وی بررسی و نتیجه اعلام خواهد شد.

بر اساس اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیستم آذرماه آخرین مهلت ثبت درخواست در کد دستوری و سایت اعلامی است و این مهلت تمدید نخواهد شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =