۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۲۰
کد خبرنگار: 2199
کد خبر: 83588935
۰ نفر

برچسب‌ها

محور دندی – تخت سلیمان بازگشایی شد

زنجان – ایرنا – معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: بامداد امروز بر اثر سقوط بهمن مسیر ارتباطی دندی- تخت سلیمان مسدود شده بود که با تلاش راهداران بازگشایی و تردد در آن برقرار شد.

جواد یوسفی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: سقوط بهمن در کیلومتر ۲۰ دندی به شهرستان تکاب بود که در ابتدا یک باند از آن بازگشایی و خودروهای مانده در این مسیر جابجا شدند که سپس باند دیگر نیز بازگشایی شد.

وی تاکید کرد: در حال حاضر برخی از راه های روستایی برفی و یخبندان است که باید تردد کنندگان در این مسیرها خودروهای خود را مجهز به تجهیزات ایمنی و زمستانی کنند.

معاون راهداری و حمل و نقل جاده ای استان زنجان گفت: هم اکنون بارش برف در مسیر زنجان – دندی گردنه قرائی، نیک پی -  ماهنشان گردنه های ملک باغی و اندآباد و جاده دندی - تخت سلیمان جریان دارد.

یوسفی اظهارکرد: بر اساس پیش بینی های انجام شده توسط هواشناسی استان زنجان امروز شاهد بارش برف خواهیم بود.

وی خاطرنشان کرد: اکیپ های راهداری در ۳۰ گردنه کوهستانی و صعب العبور این استان به طور شبانه روزی برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارائه می دهند.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت: کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده های استان و کشور با سامانه ۱۴۱، سایت www.۱۴۱.ir و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه ریزی کنند.

یوسفی اضافه کرد: هموطنان می توانند برای اطلاع از وضعیت راه های این استان با سامانه ۱۸۱۶ در تماس باشند.
 به گزارش ایرنا، ۳۷ دستگاه نظارت تصویری و ۵۸ دستگاه تردد شمار در مسیرهای ارتباطی استان زنجان فعال است.
مسیرهای ارتباطی استان زنجان مجهز به ۲۰ دوربین ثبت تخلف عبور و مرور در آزاد راه‌های زنجان - تبریز و زنجان - قزوین است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 2 =