برگزاری مسابقات فوتسال بانوان به صورت پلی‌آف باعث ارتقاء لیگ نمی‌شود

اهواز – ایرنا – سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری گفت: برگزاری مسابقات فوتسال بانوان به صورت پلی‌آف آن هم در شرایط اقتصادی هیچ کمکی به لیگ نکرده و باعث ارتقاء سطح مسابقات نمی‌شود.

مینا بارانی سه شنبه در گفت و گو با ایرنا با اشاره به اینکه فلسفه برگزاری مسابقات فوتسال بانوان به صورت پلی‌آف را نمی‌داند بیان کرد: در بخش بانوان به ندرت اسپانسر پیدا می‌شود و تیم ها بعضا در نیمه راه انصراف می دهند حال نمی دانم چرا مسابقات به صورت ۲ مرحله ای برگزار می شود.

وی در خصوص تیمش گفت: بازیکنان تیم در شرایط خوبی به سر می برند البته از این بابت که سهیلا ململی را در بازی با سایپا از دست دادیم بسیار ناراحت هستیم. ململی از بازیکنان تاثیرگذار تیم بوده که از ناحیه مینیسک پا مصدوم شد و قرار است هفته آینده عمل جراحی انجام دهد. این بازیکن را دیگر در اختیار نداریم اما امیدوارم که هر چه زودتر به میادین برگردد.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری ادامه داد: درست است که ململی از کلیدی ترین بازیکنان تیم بود اما به هرحال بقیه بازیکنان هستند و تمام تلاشمان را می کنیم که از بازی‌های باقیمانده حداکثر امتیازات را کسب کنیم و در صدر جدول باقی بمانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنی جای ململی جذب ملی حفاری می شود گفت: متاسفانه بازیکن آزادی که بتواند جایگزین ململی باشد اکنون وجود ندارد. ما یک بازیکن به نام فاطمه خورنگ که پیش از این عضو تیم منحل شده دشت ورامین بود، جذب کردیم و امیدواریم در ادامه راه کمک حال تیم باشد. از آنجا که تمام بازیکنان خوب جذب تیم‌ها شده‌اند بعید می‌دانم بازیکن دیگری جذب کنیم.

بارانی با بیان اینکه انگیزه بازیکنان تیم برای کسب قهرمانی در لیگ بسیار است گفت: در این فصل تغییرات جدید در تیم ایجاد شد به همین دلیل ما در ۲ هفته اول لیگ نتوانستیم امتیازات لازم را کسب کنیم اما رفته رفته شرایط تیم بهتر شد و در ابتدای نیم فصل دوم صدرنشین لیگ شدیم.

وی در پاسخ به این پرسش که تاکنون چه میزان از دستمزد بازیکنان پرداخت شده است گفت: از ابتدای فصل تا الان چیزی پرداخت نشده اگرچه باشگاه در تلاش است که مبلغی از قرارداد بازیکنان را پرداخت کند تا باعث ایجاد انگیزه نزد بازیکن شود.

سرمربی تیم فوتسال بانوان ملی حفاری در خصوص بازی تیمش مقابل تیم رهیاب گستر تهران گفت: آنها تیم بسیار خوبی هستند و رفته رفته خود را به بالای جدول نزدیک کردند. این تیم از بازیکنان خیلی خوب و مستعدی برخوردار است اما ما در خانه بازی می کنیم و تنها به دنبال پیروزی هستیم.

تیم فوتسال بانوان ملی حفاری در حال حاضر با کسب ۳۵ امتیاز صدرنشین رقابت های لیگ برتر به شمار می رود. تیم ملی حفاری سابقه قهرمانی در لیگ را داشته و در این فصل شانس اول قهرمانی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =