۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۳:۱۵
کد خبرنگار: 1459
کد خبر: 83588812
۰ نفر

برچسب‌ها

۳۰۰ طرح فناوری در نمایشگاه پژوهش گیلان

رشت - ایرنا- بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار گیلان از روز سه شنبه در افزون بر ۳۰ غرفه با بیش از ۳۰۰ طرح فناوری ثبت شده با هدف ارائه و معرفی دستاورهای پژوهشی در سالن سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت گشایش یافت.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان و دبیر اجرایی نمایشگاه دستاوردهای پژوهش، فناوری و فن بازار استان در حاشیه افتتاح نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به حضور مرکز نوآوری صنایع خلاق و طرح های مرتبط در این باره برای اولین بار در این نمایشگاه افزود: مرکز نوآوری صنایع خلاق فعال در زمینه مباحثی از جمله گردشگری، تولیدمحتوی، انیمیشن ، طراحی  ظرفیت بسیار خوبی برای گیلان است.

علی باستی با بیان این که در این نمایشگاه استارتاپ ها و کسب و کارهای نوپای موفق گیلانی بیش از ۱۰ استارتاپ حضور دارند، خاطر نشان کرد: در بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان گیلان طرح های منتخب اجرا شده دانش آموزی نیز به نمایش گذاشته شده است.

رئیس پارک علم و فناوری استان گیلان بیان داشت: برگزاری تورهای بازدید گروهی دانش آموزی و دانشجویی از نمایشگاه، برگزاری کارگاه های آموزشی و پنل های تخصصی، ارائه نیازهای فناورانه صنعت چای و فندق از دیگر برنامه های این نمایشگاه است.

برندسازی اسم نمایشگاه (gilexp) و رونمایی از صندوق نوآوری و شکوفایی از جمله دیگر برنامه های جانبی این نمایشگاه عنوان شد.

بیستمین نمایشگاه پژوهش، فناوری و فن بازار استان گیلان تا بیست و یکم ماه جاری از ساعت ۱۰ تا ۱۸ برای بازدید علاقمندان دایر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =