چهارمین دوره بصیرت گروه ۳۳ توپخانه برگزار شد

سنندج‌ - ایرنا - چهارمین دوره بصیرت گروه ۳۳ توپخانه مستقر در کردستان برای خانواده‌های کارکنان به مدت چهار روز در سنندج برگزار شد.

فرمانده گروه ۳۳ توپخانه روز سه‌شنبه در این رابطه به خبرنگار ایرنا گفت: سبک زندگی اسلامی، تربیت صحیح فرزند، حقوق متقابل زن و شوهر، آسیب‌های فضای مجازی، جنگ نرم، سواد رسانه‌ای، حجاب و عفاف و اقتصاد معیشتی از جمله موضوعات کلاس‌های دوره بصیرت بود.

سرهنگ سید کیخسرو حسینی افزود: این کلاس‌ها با استفاده از اساتید حوزه و دانشگاه و طی چهار روز برای همسران کارکنان گروه ۳۳ توپخانه برگزار شد.

وی با بیان اینکه  ۴۶۵ دوره بصیرت در نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی برگزار شده است اضافه کرد: چهارمین دوره بصیرت طرح مصباح در گروه ۳۳ توپخانه برای ۱۰۰ نفر از همسران کارکنان گروه برگزار شد.

سرهنگ حسینی با اشاره به اینکه دوره‌های در راستای طرح‌های ۱۶ گانه مصباح توسط سازمان عقیدتی سیاسی ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود یادآور شد: در راستای بصیرت افزایی کارکنان نیروهای مسلح و خانواده‌های آنها این دوره‌ها و کارگاه‌های بصیرتی برگزار می‌شود.

فرمانده گروه ۳۳ توپخانه تاکید کرد: همه خانواده‌ها در این چهار روز با انگیزه و رغبت در کلاس‌ها شرکت کردند و از دستاوردهای آن بهره‌مند شدند.

در پایان این کلاس‌ها و طی مراسم اختتامیه چهارمین دوره بصیرت گروه ۳۳ توپخانه از چند نفر از همسران کارکنان تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =