سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی است

خرم‌آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان گفت: سازمان تبلیغات اسلامی یک نهاد مردمی است که در تار و پود ساختار اجتماعی نفوذ دارد.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید احمد رضا شاهرخی در دیدار با مدیر کل تبلیغات اسلامی لرستان با بیان اینکه مردمی بودن این سازمان پشتوانه عظیم این نهاد است بیان کرد: هیات های مذهبی از افتخارات این استان هستند که با شور و هیجان دینی و مذهبی خود فعالیت دارند.

وی با تاکید بر اینکه شکل سنتی تبلیغ همچنان مهم است افزود: گفت و گوی رو در رو بسیار تاثیر گذار است و  بر جان و دل افراد می نشیند اگر چه در جامعه امروزی  باید از روش ها و شیوه های نو تبلیغی نیز استفاده کنیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان بر ضرورت  ارتباط گیری با نسل جوان تاکید کرد و گفت: جوانان به دنبال حرف منطقی و دارای اساس و پایه هستند و با این قشر باید با مهربانی و عطوفت رفتار کرد.

حجت الاسلام شاهرخی اظهار داشت: راه صلاح و رستگاری جامعه، آموزش قرآن و گسترش معارف قرآنی به خصوص در بین نسل جوان است و امیدواریم با برنامه ریزی دقیق و منسجم این امر نسبت به گذشته بیشتر گسترش یابد.

وی با اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در رابطه با جذب جوانان متدین و انقلابی گفت: این امر نیازمند شبکه سازی و همکاری دستگاه های فرهنگی است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =