۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۰
کد خبرنگار: 962
کد خبر: 83588704
۰ نفر

برچسب‌ها

تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس بر مس کرمان غلبه کرد

کرمان - ایرنا - مس کرمان در هفته یازدهم سوپر لیگ بسکتبال باشگاه‌های کشور، بازی برده را با نتیجه ۶۶ به ۶۹ مقابل شهرداری بندرعباس واگذار کرد.

به گزارش ایرنا، دیدار ۲ تیم مس کرمان و شهرداری بندرعباس شامگاه دوشنبه در چارچوب سوپر لیگ بسکتبال باشگاه‌های کشور در ورزشگاه شهید نصراللهی کرمان برگزار شد.

تیم شهرداری بندرعباس که در چند بازی اخیر خود از تحول چشمگیری برخوردار شده در هفته دهم رقابت ها هم توانست تیم مهرام تهران را با نتیجه ۸۳ بر ۷۵ شکست دهد و این تیم با روحیه بالا به مصاف مس کرمان آمد.

تیم مس کرمان که آغاز خوبی در کوارتر نخست داشت توانست در ابتدا از حریف خود پیشی بگیرد و نتیجه این کوارتر را ۱۴ به ۱۲ به سود خود پایان دهد.

شهرداری بندرعباس در کوارتر دوم با تکیه بر پرتاب‌های سه امتیازی، بازی را برای کرمانی ها دشوار کرد اما باز هم نارنجی‌پوشان کرمانی ۳۱ بر ۲۶ این کوارتر را و نیمه اول را با موفقیت به پایان رساندند.

این رقابت در کوارتر چهارم با حضور توفانی بندری‌ها آغاز شد که تیم شهرداری بندرعباس با تکیه بر بازیکن خارجی خود و پرتاب‌های سه امتیازی توانست از کرمانی‌ها پیش بیفتد و در نهایت بازیکنان صنعت مس کرمان بازی برده را تقدیم به رقیب خود کردند.
صنعت مس کرمان در هفته دوازدهم مسابقات لیگ برتر بسکتبال ایران روز پنجشنبه ۲۱ آذر ماه در تهران به مصاف نیروی زمینی می‌رود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =