لیگ فوتبال آینده‌سازان تهران از ۲۰ آذر آغاز می‌شود

تهران-ایرنا- مسئول استعدادیابی محلات و اقشار سازمان ورزش شهرداری تهران از برگزاری مسابقات فوتبال لیگ آینده سازان (کودکان کار) از ۲۰ آذرماه به میزبانی منطقه ۱۲ تهران خبر داد.

به گزارش روز سه شنبه سازمان ورزش شهرداری تهران، محمد مومنی با بیان اینکه هدف از برگزاری این رویداد ورزشی شناسایی استعدادهای محلات خواهد بود گفت: آیین افتتاحیه نخستین دوره لیگ فوتبال کودکان آینده ساز مناطق ۲۲گانه شهرداری تهران از فردا با رویارویی تیم های "کودکان آینده ساز منطقه ۱۲" و "بلندهمتان کوتاه قامت" آغاز خواهد شد.

مسئول استعدادیابی فوتبال محلات و اقشار سازمان در این خصوص اظهار داشت: مسابقات لیگ فوتبال کودکان آینده ساز، با همکاری مشترک سازمان ورزش، منطقه ۱۲ شهرداری و پویش صعود، در رده سنی ۱۱ تا ۱۶ سال، انجام می شود.
وی افزود: بر اساس برنامه ریزی های انجام شده، آیین افتتاحیه با دعوت از شهرداران و معاونین اجتماعی مناطق ۲۲ گانه در مجموعه شهید هرندی برگزار می شود.
این ملی پوش سابق کشورمان هدف از برگزاری لیگ فوتبال- جام کودکان آینده ساز - را، شناسایی استعدادهای فوتبال و امکان راهیابی آن ها به تیم های باشگاهی کشوری برشمرد و افزود: در این راستا، سازمان ورزش از آکادمی فوتبال باشگاه های پرسپولیس، استقلال، پیکان، سایپا، راه آهن، بانک ملی و ... برای حضور در این رقابت ها و شناسایی استعدادها دعوت به عمل آورده است.

افتتاحیه مسابقات یادشده، روز چهارشنبه ۲۰ آذرماه در مجموعه ورزشی شهید هرندی منطقه ۱۲ برگزار و رقابت ها از روز پنجشنبه، ۲۸ آذرماه، به طور رسمی آغاز می شود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =