۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۲۶
کد خبرنگار: 961
کد خبر: 83588659
۰ نفر

برچسب‌ها

۲۰ هزار نفر از شهروندان استان اردبیل وام قرض‌الحسنه می‌گیرند

اردبیل - ایرنا - مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان اردبیل گفت: میزان پرداختی تسهیلات قرض‌الحسنه در این استان تا پایان سال جاری به ۲۰ هزار نفر خواهد رسید.

عقیل وکیلی روز سه‌شنبه در نشست خبری با خبرنگاران افزود: تعداد تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده از اول سال جاری تاکنون ۱۲ هزار و ۹۶۰ نفر بوده  که تا پایان سال این میزان به ۲۰ هزار نفر خواهد رسید.

وی اضافه‌کرد: این تسهیلات در قالب کمک هزینه درمان، ازدواج، ودیعه مسکن، طرح‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) و افراد تحت پوشش بهزیستی و حمایت از اشتغال زندانیان غیرعمد پرداخت می‌شود.

وکیلی بیان‌کرد: در هشت ماه جاری ۲ هزار و ۲۱۶ میلیارد ریال تسهیلات قرض‌الحسنه پرداخت شده که تا پایان سال جاری این میزان به ۳ هزار و ۲۰۰ میلیارد ریال خواهد رسید.

وی از فعالیت ۱۳ شعبه بانک قرض‌الحسنه مهر ایران در استان اردبیل خبر داد و گفت: هفت شعبه از این تعداد در اردبیل و هفت شعبه دیگر در سایر شهرستان‌ها به غیر از شهرستان نیر و سرعین فعال است.

وکیلی افزود: تسهیلات این بانک برای اموری چون تامین جهیزیه و لوازم ضروری زندگی ، ازدواج و تحصیل ، تعمیرات و ودیعه مسکن ، هزینه‌های درمانی و بیمارستانی به صورت قرض‌الحسنه پرداخت می‌شود.

مدیر شعب بانک قرض‌الحسنه مهر ایران اردبیل همچنین گفت: حمایت از اقشار آسیب‌پذیر جامعه در راستای مسوولیت‌های اجتماعی از اولویت‌های اصلی و همیشگی این بانک است و گام‌های موثری برای تسریع در رونق اقتصادی از طریق حمایت از کالای ایرانی و با اثرگذاری بر افزایش تقاضای کالای داخلی برداشته و تفاهم‌نامه‌های بیشتری هم با سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف همانند بنیاد برکت ، شرکت سهامی فرش ایران و بنیاد مسکن امضا کرده است.

وی گفت : ۱۰۰ درصد تسهیلات اعطایی این بانک به مردم بصورت قرض‌الحسنه بوده و هیچ سودی هم دریافت نمی‌شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =