۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۲۲
کد خبرنگار: 1550
کد خبر: 83588632
۰ نفر

برچسب‌ها

روند کند بازسازی سکوهای ورزشگاه تختی بندرانزلی

انزلی-ایرنا-زمستان در حالی چند روز دیگر از راه می رسد که سکوهای تخریب شده ورزشگاه تختی بندرانزلی هنوز تا کامل شدن جای کار بسیار دارد.سکوهای فرسوده از سال ۹۶ تخریب شده و ورزشگاه هنوز وضعیت مناسبی پیدا نکرده و این وضعیت موجب گله مندی دوستداران فوتبال در شهر انزلی است.

به گفته مسئولان بازسازی سکوهای تختی بندرانزلی ۳۰ درصد پیشرفت داشته است و بر اساس پیش بینی پیمانکار و با توجه به شرایط آب و هوایی تا پایان ماه جاری روند بازسازی سکوهای ورزشگاه تختی به ۴۵ درصد خواهد رسید.

رییس اداره ورزش و جوانان انزلی در این باره به ایرنا گفت:  بر اساس صورتجلسه دفتر فنی مهندسی استانداری کل سکوها باید تخریب شود ولی با توجه به این که تختی تنها ورزشگاه انزلی است و حضور تیم ملوان در لیگ تصمیم بر این شد که بخش بخش تخریب و بازسازی شود.

حمید قهرمانی با بیان این که  اولویت با سکوهای بیشتر آسیب دیده بود افزود: کار بعد از طی مراحل دست پیمانکار داده شد ولی با توجه به افزایش نرخ ارز مثل بسیاری دیگر از پروژه ها دچار وقفه شد اما  با پی گیری مسئولان پروژه از سر گرفته شد و ستونهای سکوی بلوک یک بالا امده است .

وی با بیان این که پیشرفت فیزیکی طرح ۳۰ درصد بوده ابراز امیدواری کرد ظرف یکی دو ماه آینده سقف بلوک یک کامل می شود.

قهرمانی یاداور شد: کل بودجه زمان آغاز پروژه  ۶۰ میلیارد تومان براورد شده بود اما قعطا الان این میزان جوابگو نیست .

رییس اداره ورزش و جوانان انزلی افزود:تاکنون حدود چهار میلیارد تومان برای بازسازی سکوهای ورزشگاه تختی هزینه شده است .

وی خاطرنشان کرد: از محل سفر رییس جمهوری به استان گیلان هفت میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته شده است  که امیدواریم با تخصیص آن شاهد تسریع در تکمیل طرح باشیم.

آخرین وضعیت چمن ورزشگاه تختی بندانزلی

به گزارش خبرگزاری ایرنا ؛ با توجه به فراسیدن فصل سرما و بارندگی های مستمر در هفته های گذشته در شهر انزلی با تلاش و پیگیری های مجدانه حاج محمود رمضانی رئیس پرتلاش و دوست داشتنی هیئت فوتبال بندرانزلی و پرسنل زحمتکش هیئت فوتبال وضعیت چمن استادیوم تختی برای برگزاری هفته هفدهم رقابتهای لیگ دسته اول در شرایط مطلوبی قرار دارد.

بر پایه این گزارش از هفته هفدهم رقابتهای لیگ دسته اول عصر روز پنجشنبه بیست و یکم آذر ماه ،از ساعت ۱۴ تیم فوتبال ملوان بندرانزلی میزبان تیم فوتبال قشقایی شیراز خواهد بود.

هم اکنون تیم فوتبال ملوان با ۱۴ امتیاز در رتبه شانزدهم و تیم فوتبال قشقایی شیراز با شانزده امتیاز در رتبه دوازدهم جدول رده بندی قرار دارند.

ورزشگاه تختی انزلی  بیش از ۵۰ سال قدمت دارد،  ورزشگاه در حال حاضر ظرفیت ۱۰ هزار تماشاچی را دارد که پس از بازسازی ۱۵ هزار نفر خواهد بود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =