۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۱
کد خبرنگار: 1031
کد خبر: 83588627
۰ نفر

برچسب‌ها

عملیات اجرایی پروژه مجتمع قضایی اصفهان آغاز شد

اصفهان -ایرنا - عملیات اجرایی پروژه بزرگ مجتمع قضایی اصفهان روز سه‌شنبه با حضور معاون پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه آغاز شد.

 این طرح در ۴۷ هزار متر مربع زیربنا و با اعتبار پیش‌بینی شده  ۳۰۰  میلیارد ریالی اجرا می‌شود.

 معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه در آیین آغاز به کار این پروژه گفت: اصفهان یکی از استان‌هایی است که در اولویت تأمین فضاهای فیزیکی است واین پروژه یکی از اولویت‌های ما در قوه قضاییه است.

محمدحسین  فروزان مهر اظهار داشت: قوه قضاییه در دوره جدید وارد مرحله تازه‌ای شده و سند بالادستی ما سند تحول این قوه است که به تأیید رهبر معظم انقلاب رسیده و از سوی ایشان ابلاغ شده و متناسب با آن سیاست‌ها و برنامه‌ریزی انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: یکی از سیاست‌های این سند تأمین زیرساخت‌های امر قضاست که بطورعمده مربوط به تأمین فضاهای فیزیکی مورد نیاز است که بیشتر اعتبارات آن دولتی است و با توجه به وضعیت ویژه اقتصادی که امروز با آن روبه رو هستیم، شرایط سختی پیش روی همه سازمان‌ها و نهادها و حتی نظام پیمانکاری قرار گرفته است.

فروزان مهر افزود: پیش از این در زمان جنگ تحمیلی نیز با شرایط سخت‌تری مواجه بودیم که با همراهی و همدلی همه مردم و نهادها این شرایط را پشت سر گذاشتیم.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه با اشاره به پیش بینی مدت زمان سه ساله برای اجرای این پروژه تصریح کرد: امروز نیز با وجود این شرایط در صورت تأمین منابع مالی، معاونت مالی قوه قضاییه و پیمانکار این آمادگی را دارند تا این پروژه را ظرف مدت زمان کمتری به پایان برسانند.

معاون مالی، پشتیبانی و عمرانی قوه قضاییه پیش از این با حضور در شهرستان خمینی‌شهر ساختمان جدید دادگستری این شهرستان را افتتاح کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =