۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۴۶
کد خبرنگار: 1179
کد خبر: 83588617
۰ نفر

برچسب‌ها

اهواز میزبان مسابقات کشتی فرنگی ناشنوایان کشور شد

اهواز - ایرنا - دبیر هیات کشتی خوزستان گفت: میزبانی مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی ناشنوایان کشور به اهواز واگذار شد.

محمدامین کجباف سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی ناشنوایان کشور از ۲۸ آذرماه به مدت ۲ روز در اهواز برگزار می شود.

دبیر هیات کشتی خوزستان افزود: این مسابقات در چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان برگزار شده و نفرات برتر به اردوی تیم ملی فراخوانده میشوند.

وی در ادامه به رقابت های لیگ متمرکز کشتی آزاد باشگاه‌های استان در رده سنی نوجوانان اشاره کرد و گفت: در پایان مرحله رفت این رقابتها که با حضور تیم‌های هیات کشتی بندرامام ، هیات کشتی اهواز، نفت امیدیه ، هیات کشتی دشت آزادگان و هیات کشتی گچساران از استان کهکیلویه و بویر احمد به عنوان تیم میهمان در اهواز برگزار شد، تیم نفت امیدیه با کسب هشت امتیاز تیمی و ۱۴۲ امتیاز مثبت در صدر قرار گرفت.

کجباف افزود: تیم‌های هیات کشتی بندرامام با چهار امتیاز تیمی و ۹۲ امتیاز مثبت و هیات کشتی اهواز با چهار امتیاز تیمی و ۸۷ امتیاز مثبت نیز در جایگاه‌های دوم و سوم قرار گرفتند.

وی همچنین به برگزاری مسابقات کشتی فرنگی لیگ متمرکز باشگاه‌های استان خوزستان در رده سنی نوجوانان اشاره کرد و گفت: این مسابقات در روزهای ۲۰ تا ۲۱ آذرماه در خانه کشتی شماره یک اهواز برگزار خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =