موفقیت‌های ایران در زمینه مقابله با مواد مخدر ارزشمند است

قم – ایرنا - آیت‌الله سید محمدعلی علوی گرگانی از مراجع تقلید با تقدیر از اقدام‌های صورت گرفته پیرامون مبارزه با مواد مخدر در کشور گفت: موفقیت‌های نظام جمهوری اسلامی در حوزه مقابله با مواد مخدر بسیار ارزشمند است.

وی روز سه‌شنبه در دیدار اسکندر مومنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، بابیان اینکه مواد مخدر آفتی فردی و اجتماعی است ادامه داد: مواد مخدر خانمان‌سوز و ریشه بسیاری از آسیب‌های اجتماعی است.

این مرجع تقلید، ترویج اعتیاد را حربه دشمن برای زمین‌گیر کردن جوانان کشور دانست و گفت: فرهنگ‌سازی برای جلوگیری از افزایش تعداد مبتلایان به مواد مخدر و همچنین درمان معتادان موجود ۲ موضوع مهم در برنامه‌ریزی‌های ستاد مبارزه با مواد مخدر است.

وی تاکید کرد: دلسوزی برای جوانان و  نوجوانان کشور اقتضا می‌کند که بیش از این در زمینه مبارزه و پیشگیری از مواد مخدر در کشور سرمایه‌گذاری و فعالیت شود تا اجازه آلوده شدن جوانان کشور به این آسیب داده نشود.

آیت‌الله علوی گرگانی با تاکید بر پیشگیری در حوزه مبارزه با مواد مخدر، گفت: باید مسئولان کشور در جلوگیری از گرفتار شدن جوانان به این بلای خانمان‌سوز برنامه‌ریزی کنند.

وی ادامه داد: مقابله با مواد مخدر اقدامی الهی در جهت صیانت از جامعه است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 2 =