آخرین خبر از پرسپولیس؛ ۲ ملی‌پوش جذب و ۲ مدافع جدا می‌شوند

تهران- ایرنا- مسوولان باشگاه پرسپولیس به دنبال مذاکره با ۲ بازیکن تیم ملی ایران برای حضور در این تیم هستند.

باشگاه پرسپولیس در نقل و انتقالات زمستانی فصل پرکاری را پیش رو دارد و مسوولان باشگاه قصد دارند تا با تقویت تیم برای نیم فصل دوم شرایط را برای چهارمین قهرمانی متوالی و همچنین موفقیت در لیگ قهرمانان آسیا آماده کنند.

پرسپولیس امسال بیش از هر چیز به یک مهاجم نیاز داشت اما جونیور براندائو برزیلی نتوانست انتظارات را برآورده کند و در نهایت پیش از نیم فصل قراردادش را فسخ و تهران را ترک کرد. مسوولان باشگاه نیز  کار خود را خیلی زود برای انتخاب یک جایگزین آغاز کردند و طبق اعلام مدیرعامل باشگاه حضور یک مهاجم خارجی خوب تا این لحظه قطعی شده است. سران پرسپولیس برای تکمیل خط آتش سرخ‌ها به دنبال یک مهاجم خارجی دیگر نیز هستند.جذب هافبک هجومی نیز دردستور کار قرار گرفته است.

علاوه بر این، پرسپولیس روی ۲ بازیکنی که زمان کارلوس کی‌روش جایگاه ثابتی در تیم ملی داشتند، نظر داشته و مذاکرات جدی را هم برای جذب آنها انجام داده‌ است.

مرتضی پورعلی گنجی و سعید عزت‌اللهی نیز نفراتی هستند که باشگاه روی اضافه شدن آنها در نیم فصل و یا ابتدای فصل آینده تاکید دارد. به منظور خالی شدن فهرست سرخ‌پوشان برای جذب مهره جدید، یک بازیکن با تجربه که در سال جاری در بیشتر بازی‌ها به کار گرفته نشد، از پرسپولیس جدا خواهد شد. همچنین به احتمال زیاد یکی از مدافعان پرسپولیس لژیونر شده و فوتبالش را در خارج از کشور دنبال خواهد کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =