۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۲۰
کد خبرنگار: 1785
کد خبر: 83588456
۰ نفر

برچسب‌ها

بیست وهفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی برگزار می‌شود

تهران - ایرنا - بیست وهفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی روز جمعه ۲۲ آذر ماه در سالن اجلاس سران با حضور شخصیت‌های سیاسی و نیز اعضای این انجمن برگزار خواهد شد.  

هادی عبداللهی دبیر بیست وهفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی با اعلام این خبر افزود:‌ شرایط اقتصادی و سیاسی روز، اقتصاد سلامت، هزینه های واقعی خدمات پزشکی و تعرفه و تعهدات سازمان های بیمه گر به مراکز درمانی در این مجمع بررسی و به بحث گذاشته خواهد شد.

وی گفت: بیست وهفتمین مجمع انجمن اسلامی جامعه پزشکی با سخنرانی دبیرکل انجمن افتتاح می شود و سپس یکی از چهره های سیاسی به سخنرانی می پردازد و پس آن بازرسان انجمن گزارش خود را  ارائه خواهند داد. 
عبداللهی از انتخابات دوسالانه شورای مرکزی انجمن به عنوان بزرگترین تشکل سیاسی و صنفی جامعه پزشکی در حاشیه برگزاری مجمع خبر داد.

وی ادامه داد: همچنین در این مجمع، پانل سیاسی و اقتصادی با حضور دکتر علی شکوری راد و دکتر فرشادمومنی همراه با تریبون آزاد با موضوع تحلیل شرایط اقتصادی و سیاسی روز برگزار می شود. 

عبداللهی افزود: پانل بعدی نیز صنفی خواهد بود که با حضور دکتر علی نوبخت رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، دکتر محمدرضا ظفرقندی رییس سازمان نظام پزشکی کشور، دکتر ایرج حریرچی نماینده و معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، دکتر مصطفی سالاری مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی همراه با تریبون آزاد با حضور ادمین ها و نمایندگان گروه ها و کانال های فضای مجازی و اعضای انجمن و اقشار جامعه پزشکی برگزار خواهد شد.

وی افزود: در این پانل همچنین موضوع اقتصاد سلامت(هزینه واقعی خدمات و تعرفه) و پرداخت های سازمان های بیمه گر به مراکز درمانی بررسی می شود.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =