عملکرد مثبت مسئولان مشوق مردم برای حضور حداکثری در انتخابات است

بوشهر- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی انتخابات استانداری بوشهر گفت: مسئولان نظام جمهوری اسلامی باید همواره بدنبال پاسخگویی به مطالبات مردم باشند و آن را وظیفه خود بدانند که نتیجه این خدمتگزاری اعتماد عمومی و بزرگترین مشوق برای حضور حداکثری در صحنه‌های سیاسی اجتماعی بویژه انتخابات است.

مجید خورشیدی در شورای اداری شهرستان دشتستان افزود: مسئولان اداری و متولیان امور جامعه باید همواره دنبال راهی برای پاسخگویی مثبت و حل مشکل مردم باشند.
وی یادآور شد: در چندماه آینده همه بخش‌های اداری و غیر اداری کشور مشغول امر حساس انتخابات خواهند بود و مردم استان بوشهر نیز همانند سایر استان‌ها افتخارهای بزرگی خلق کرده‌اند و مثل همیشه در این انتخابات نیز سربلند خواهد بود.
خورشیدی بیان کرد: افزایش ۷۵درصدی ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان بوشهر نشانه شور و شوق و عشق به سرنوشت میهن توسط هم استانی‌های بوشهری است که نوید رقم خوردن حضوری وصف ناپذیر خواهد داد.
امام جمعه برازجان گفت: پست و مقام نباید باعث غفلت انسان از خدا و خلق شود بلکه این انسان است که باید به پست‌ها شرافت دهد و هر انسانی برای طلب رضای خدا و خلق تلاش کند.
حجت الاسلام حسن مصلح افزود: با توجه به تلاش دشمن برای ایجاد تفرقه و اختلاف بین اقشار مختلف و مسئولان باید همه بر امر ایجاد وحدت و همبستگی تاکید داشته باشیم و تلاش کنیم.
وی بیان کرد: در سایه کار و تلاش و خدمت در امر سازندگی و رفع مشکلات جامعه همه باید پای کار باشند و اجازه ندهند بیش از این به مردم فشار بیاید.
فرماندار دشتستان نیز بر رعایت حقوق شهروندی، رضایت مردم و شناخت و رفع مشکلات جامعه توسط مسئولان و متولیان امر تاکید کرد و افزود: همه باید در بر این اساس برنامه‌ریزی و برای نیل به این هدف از هیچ کوششی دریغ نکنند.
 فتح الله نوروزی اضافه کرد: رشد بیش از ۲ برابری ثبت نام داوطلبان شرکت در انتخابات در این حوزه انتخابیه نسبت به دوره‌های گذشته نشانه علاقه مردم به سرنوشت کشورشان است لذا مسئولان و مدیران اجرایی نیز باید در ارتقا محبوبیت سیاسی و تقویت دموکراسی همه تلاش کنند.
 وی همچنین با اشاره به تورم موجود اقتصادی بر تلاش مسئولان مرتبط برای تنظیم بازار و جلوگیری از تخلفات صنفی در شهرستان تاکید کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =