۱۹ آذر ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۹
کد خبرنگار: 2198
کد خبر: 83588305
۰ نفر

برچسب‌ها

حادثه رانندگی در جاده زنجان یک قربانی گرفت

زنجان - ایرنا - رییس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته بر اثر وقوع حادثه رانندگی در جاده ترانزیت زنجان - میانه، راننده وانت نیسان جان باخت.

سرهنگ عباس مظفری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این حادثه رانندگی ساعت ۱۱:۱۰ روز گذشته /دوشنبه ۱۸ آذر ماه/ در این مسیر ارتباطی اتفاق افتاد.

وی اظهار داشت: علت دقیق این حادثه هنوز معلوم نیست و احتمال اینکه راننده قبل از واژگونی و سقوط خودرو از پل، سکته کرده باشد وجود دارد و منتظر نتیجه از سوی پزشکی قانونی هستیم. 

۶ ماه نخست امسال بر اثر وقوع ۲ هزار و ۳۶۷ فقره حادثه رانندگی در سطح جاده‌های ارتباطی این استان ۱۳۳ نفر کشته شدند که در نیمه نخست سال ۹۷ که به تعداد ۱۴۹ نفر بود ۹ درصد کاهش نشان می دهد.

استان زنجان پنج‌هزار و ۸۴۰ کیلومتر راه ارتباطی دارد که از این میزان، ۲۰۰ کیلومتر آزاد راه، ۱۱۳ کیلومتر بزرگراه، ۳۴۲ کیلومتر راه اصلی و ۹۷۴ کیلومتر راه فرعی است.

۲۸ اکیپ راهداری در ۲۸ گردنه کوهستانی و صعب‌العبور این استان به طور شبانه روز برای مسافران و رانندگان عبوری از مسیرهای ارتباطی استان خدمات ارایه می‌دهند.

کسانی که قصد سفر دارند برای اطلاع از وضعیت جاده‌های این استان و کشور با سامانه ۱۴۱ و نرم افزار موبایلی ۱۴۱ ارتباط برقرار کنند تا بتوانند سفر خود را مدیریت و برنامه‌ریزی کنند.
هموطنان می‌توانند برای اطلاع از وضعیت راه های این استان با سامانه ۱۸۱۶ در تماس باشند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =