استاندار ایلام: مسوولان همیشه در دسترس باشند

ایلام - ایرنا - استاندار ایلام با تاکید بر اینکه مسوولان باید همواره در دسترس مردم باشند، گفت: ارتباط سهل و ساده مردم با مسوولان یک ضرورت است و مدیران باید این مهم را در اولویت برنامه‌های خود قرار دهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، در راستای برنامه‌های مردمی استاندار ایلام امروز دوشنبه ۱۸ آذر ماه با حضور تعدادی از شهروندان ایلامی از نقاط مختلف استان ملاقات عمومی با قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام برگزار شد.

در این برنامه شهروندان از نزدیک خواسته ها و مطالبات خود را مطرح کردند و در ادامه استاندار ایلام دستورات لازم در جهت رفع مشکلات به مدیران مربوطه صادر کردند.

نکته قابل توجه در این دیدارها حضور دستگاه های مرتبط با خواسته ها و مطالبات مردمی بود، بطوریکه افرادی که خواستار ملاقات با استاندار بودند از قبل از طریق حضور در دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری ایلام و یا از طریق شماره تلفن ۱۱۱ سامانه سامد مسائل و مشکلات خود را ثبت کرده بودند و امروز به تناسب این مطالبات مدیران دستگاه های مرتبط در برنامه ملاقات مردمی حضور یافته و به درخواست های مردمی پاسخ گفتند.

سلیمانی دشتکی در حاشیه این دیدارها تاکید کرد: به معاونان، مدیران دستگاه های اجرایی و فرمانداران بخشنامه کرده ایم که حداقل یک روز در هفته برنامه ملاقات عمومی داشته باشند و از نزدیک به خواسته ها و مطالبات مردمی رسیدگی کنند.

گفتنی است استاندار ایلام همواره در برنامه های متنوعی از جمله ملاقات‌های مردمی، میز خدمت، سامانه سامد، حضور در شهرستان ها و بخش های مختلف استان، تشکیل گروه های مشورتی در حوزه های مختلف، حضور در برنامه‌های مختلف رادیو و تلویزیونی و ... تلاش داشته است که در دسترس مردم باشد و ضمن پیشگام بودن در این مهم از نزدیک در جریان خواسته ها و مشکلات مردمی قرار گیرد.

 

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =