مشارکت حداکثری در انتخابات به شکست توطئه‌ دشمنان منجر می‌شود

ارومیه - ایرنا - فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات پیش رو، شکست توطئه‌های دشمنان را در پی دارد.

سردار حبیب شهسواری عصر روز دوشنبه در همایش مرزنشینان، تحکیم وحدت و امنیت که با حضور سران عشایر و مرزنشینان شمال آذربایجان‌غربی در خوی برگزار شد، افزود: مردم ایران اسلامی طی ۴۰ سال گذشته با عزت و افتخار در عرصه انتخابات حضور داشتند که در این دوره نیز این امر تداوم خواهد یافت.

وی با اشاره به نقش انکارناپذیر عشایر و مرزنشینان در تحکیم پایه‌های انقلاب اسلامی و تداوم آن، اضافه کرد: مرزنشینان با خلوص نیت، جانانه در برابر دشمنان انقلاب اسلامی ایستاده‌اند و با تکیه بر تفکر و اندیشه ولایی، توطئه های دشمنان را همواره خنثی می‌کنند.

وی با بیان شاخصه‌های وحدت و یکدلی ملت ایران اظهار داشت: استمرار انقلاب اسلامی بر مبنای عقلانیت و وحدت بوده و ایجاد هرگونه تنش و خدشه در وحدت ملت ایران و مردم منطقه محکوم به شکست است.

به گزارش ایرنا، این همایش با حضور ۴۰۰ نفر ار سران عشایر و مرزنشینان، فرماندهان نظامی و انتظامی و مسوولان شهرستان های شمال استان با هدف تبیین نقش مرزنشینان در تحکیم وحدت و نقش مرزنشینان در تامین امنیت در تالار شهدای ارتش خوی برگزار شد.

در پایان این همایش با اهدای لوح و هدایایی از ۳۰ خانواده شهید عشایر و مرزنشین تجلیل شد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =