۱۸ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۰:۱۷
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83588083
۰ نفر

برچسب‌ها

فرکی: حق پیکان برتری مقابل استقلال بود

تهران-ایرنا- سرمربی تیم فوتبال پیکان، گفت: تیم برتر میدان بودیم و حقمان برتری در دیدار مقابل استقلال بود.

«حسین فرکی» پس از تساوی تیمش برابر استقلال صدرنشین جدول رده بندی رقابت های لیگ برتر، افزود:‌ باید در شهر قدس میزبان استقلال می‌بودیم، اما ورزشگاه عوض شد تا به نوعی ما میهمان باشیم.

وی افزود: این خبر را  تنها چند ساعت قبل از بازی اعلام کردند و تمامی برنامه‌های ما بهم ریخت.

سرمربی تیم فوتبال پیکان ادامه داد: البته مساله برای ما اتفاق تازه ای نیست و با توجه به شرایط و حواشی که ایجاد شد، بیشتر نگران لغو بازی بودیم.

فرکی با بیان اینکه بی شک تبعات بازی لغو شده بسیار بیشتر از تغییر محل دیدارها است، عنوان کرد: تا به حال ۲ بازی ما به دلیل شرایط جوی و نامساعد بودن زمین، لغو شده است و  اگر امروز هم بازی نمی‌کردیم، در آینده شرایط سخت‌تری داشتیم.

وی  تغییر محل بازی آن هم چهار ساعت قبل بازی را در فوتبال ایران بی‌سابقه خواندو افزود: تا آنجا که یادم می آید این مساله تا به حال در فوتبال ایران اتفاق نیفتاده بود.

سرمربی تیم پیکان با طعنه  اینکه با این شرایط بازی رفت و برگشت بی معنا می باشد، اضافه کرد:‌ با این شرایط باید تیم جوان خود را برای این بازی مهیا می کردم که حق بدهید، کار سخت و دشواری است.

فرکی، ادامه داد: موقعیت‌های زیادی برای گلزنی داشتیم. این درحالی است که بازیکنان حریف به جز ۲ موقعیتی که گل شد، دیگر فرصت مناسبی برای گلزنی نداشتند.

 وی با بیان اینکه این شرایط در سایر دیدارهای انجام شده تیمش در فصل جاری نیز حاکم بوده است، اظهار داشت: تنها در ۲ بازی ما تیم برتر میدان نبودیم. یکی برابر ذوب آهن و دیگری مقابل شهرخودرو بود.

این سرمربی  تاکید کرد: هدف من در این تیم، نگاه به آینده است و به این موضوع امیدوار هستم.

فرکی جایگاه کنونی پیکان در جدول را حق این تیم ندانست و عنوان کرد: به جز ۲ دیدار برگزار  نشده ما باید شش امتیاز دیگر می گرفتیم و در جدول در کنار تیم‌های فولاد خوزستان و صنعت نفت جای می گرفتیم.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 8 =