ذوب‌آهن اصفهان بر نساجی مازندران غلبه کرد

اصفهان - ایرنا- تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با نتیجه ۲ بر صفر نساجی مازندران را شکست داد.

دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و نساجی مازندران از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتبال کشور عصر روز یکشنبه از ساعت ۱۷:۳۰ در ورزشگاه فولادشهر برگزار شد.

نساجی و ذوب‌آهن که در لیگ برتر به ترتیب با ۱۲ و ۱۱ امتیاز در مکان‌های یازدهم و دوازدهم جدول لیگ شانزده تیمی ایران قرار دارند به کسب هر سه امتیاز این بازی نیاز داشتند ولی در پایان، این تیم میزبان بود که با پیروزی ۲ بر صفر مقابل میهمان، جایگاه خود را در جدول رقابت‌های لیگ ارتقا داد.

در نیمه نخست این دیدار ذوب‌آهن که هجومی بازی می‌کرد حملاتی را روی دروازه حریف تدارک دید ولی این فرصت‌ها از بین رفت و به گل تبدیل نشد.

در طرف دیگر میدان، تیم نساجی مازندران بازی خوبی ارائه داد و توانست چند موقعیت بخصوص ضربه حسن جعفری که می‌توانست برای ذوب‌آهن خطرآفرین باشد؛ ایجاد کند.

تیم نساجی در دقیقه ۳۱ بازی صاحب یک ضربه پنالتی شد که معراج اسماعیلی دروازه‌بان ذوب‌آهن بخوبی ضربه محمد عباس‌زاده را مهار کرد و در برگشت باز هم اسماعلی توپ را دفع کرد.

در ادامه، تیم میزبان کار را هجومی‌تر دنبال کرد و توانست در دقیقه ۴۱ توسط محمدرضا خلعتبری گل اول خود را به ثمر برساند تا نتیجه یک بر صفر به سود میزبان شود.

تیم میهمان نیز حملاتی داشت که بی‌ثمر بود تااینکه دوباره تیم ذوب‌آهن در دقیقه ۶۲ توسط ارسلان مطهری روی پاس ایستگاهی خلعتبری به گل رسید تا میزبان ۲ گل جلو بیفتد.

در ادامه، تلاش بازیکنان نساجی برای جبران گل‌های خورده بی‌ثمر بود و این بازی در نهایت با نتیجه ۲ بر صفر به سود ذوب‌آهن خاتمه یافت تا این تیم بعد از شکست سنگین هفته پیش مقابل پرسپولیس، این پیروزی را جشن بگیرد و جایگاه خود را در جدول رقابت‌های لیگ ارتقا دهد و به آینده امیدوارتر باشد.

در  تیم ذوب‌آهن معراج اسماعیلی، وحید محمدزاده، محمد نژادمهدی، هادی محمدی، حمید بوحمدان، محمدرضا عباسی، قاسم حدادی‌فر، محمدرضا خلعتبری، دانیال اسماعیلی‌فر، حمید ملکی و ارسلان مطهری با هدایت علیرضا منصوریان به میدان رفتند.

در تیم نساجی مازندران نیز  مجتبی بیژن، مجتبی ممشلی، میلاد سرلک(تعویض دقیقه ۴۶ با محمدعرفان مظلومی)، رحمان جعفری، علی‌اصغر عاشوری، رضا دهقانی، حسن جعفری، حامد شیری، سیدمحمد میری، محمد عباس‌زاده و علیرضا حقیقی با سرمربیگری محمدرضا مهاجری بازی کردند.

داوری این دیدار را  حسن اکرمی با کمک‌های علیرضا ایلدروم و علیرضا مرادی بر عهده داشتند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =