طرح «اقدام ملی مسکن» در آذربایجان‌غربی کلید خورد

ارومیه - ایرنا - مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی با اشاره به آغاز طرح اقدام ملی مسکن گفت: متقاضیان واجد شرایط می‌توانند در سامانه ملی این طرح ثبت‌نام و مدارک خود را تکمیل کنند.

سیدمحسن حمزه‌لو روز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: ثبت‌نام متقاضیان به مدت سه روز  تا ١٠ صبح روز پنجشنبه ٢١ آذرماه جاری ادامه خواهد یافت.

وی ادامه داد: متقاضیان می‌توانند قبل از تکمیل ظرفیت برای ثبت نام به نشانی https://tem.mrud.ir مراجعه کنند.

وی با اشاره به اینکه فاز نخست طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن در ٩ شهرستان اجرا می‌شود، اضافه کرد: این شهرها شامل ارومیه، خوی، نقده، سردشت، شاهین‌دژ، اشنویه، تکاب، محمدیار و سیه‌چشمه است.

مدیرکل راه و شهرسازی آذربایجان‌غربی گفت: متقاضیان ثبت‌نام در طرح اقدام ملی، خود و همسر باید فاقد زمین مسکونی یا واحد مسکونی از روز اول فروردین ١٣٨۴ به بعد باشند.

حمزه‌لو ادامه داد: استفاده نکردن از تسهیلات مسکن در سال های پس از انقلاب اسلامی، متاهل بودن، سکونت بیش از پنج ساله در محل مورد تقاضا از جمله مهمترین ملزومات ثبت نام در این طرح است.

به گزارش ایرنا طرح اقدام ملی تولید و عرضه مسکن طرحی است که به منظور احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی در سراسر کشور آغاز شده که از این تعداد سهم آذربایجان‌غربی نزدیک به ٢١ هزار واحد است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =