خلیل‌زاده: تا روز چهارشنبه منتظر استراماچونی می‌مانیم

تهران- ایرنا- رییس هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: آندره‌آ استراماچونی با باشگاه استقلال قرارداد دارد و براساس این قرارداد، او هنوز سرمربی استقلال است و تا روز چهارشنبه منتظر بازگشت وی خواهیم ماند.

«اسماعیل خلیل‌زاده» روز دوشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: پس از اینکه استراماچونی قراردادش را با باشگاه استقلال فسخ کرد با وزیر ورزش و جوانان تلفنی صحبت کردم و وی در تلاش است زمینه بازگشت استراماچونی را فراهم کند. وزیر ورزش و جوانان با وزارت امور خارجه صحبت کرد و از آنها خواست با مذاکره و رایزنی شرایطه ادامه حضور استراماچونی در استقلال فراهم شود.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: شیخ دیاباته و هروه میلیچ در استقلال می‌مانند و جدایی آنها در نیم فصل تحت هیچ شرایطی واقعیت ندارد.

خلیل‌زاده در پاسخ به این پرسش در صورت عدم حضور استراماچونی در ایران چه کسی جانشین وی خواهد شد، اعلام کرد: به طور حتم هیات مدیره باشگاه استقلال به بحث و تبادل نظر خواهد پرداخت تا بهترین تصمیم را بگیرد.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره شایعه حضور فرهاد مجیدی در استقلال گفت: مجیدی از استقلالی‌های محبوب باشگاه است و در صورتی که استراماچونی به ایران بازنگردد، یکی از گزینه‌های مربیگری استقلال خواهد بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 8 =