کشف ۱۵ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در تالش

آستارا - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی تالش از کشف و ضبط ۱۵ قبضه اسلحه شکاری غیرمجاز و معرفی حاملان آنها به مراجع قضایی خبر داد.

سرهنگ حسین جمال‌دار عصر دوشنبه اظهار کرد: ماموران انتظامی تالش در پی دریافت خبر نگهداری سلاح شکاری غیرمجاز توسط افرادی در این شهرستان، روز گذشته با انجام تحقیقات نامحسوس از صحت موضوع اطمینان حاصل کردند.

وی ادامه داد: ماموران با هماهنگی قضائی در بازرسی از هفت منزل مسکونی، هشت قبضه سلاح شکاری را کشف کردند و هفت قبضه سلاح شکاری غیرمجاز دیگر نیز از چند نفر و یک دستگاه خودروی سمند کشف شد.
فرمانده انتظامی تالش گفت: در این راستا ۱۴ متهم برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند و شهروندان، موارد مشکوک به حمل سلاح غیرمجاز را بلافاصله به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

با توجه به وجود پرندگان مهاجر در زیستگاه های طبیعی گیلان و ضرورت مقابله با شیوع احتمالی آنفلوآنزا، برخورد با صیادان و شکارچیان غیرمجاز، بیش از گذشته جدی گرفته می شود.

شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت و محیط زیست متنوع در مناطق جنگلی، کوهستانی، جلگه ای و ساحلی در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان و حاشیه دریای خزر قرار دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 11 =