تأکید استاندار یزد بر بهره‌گیری از توانمندی ایثارگران

یزد- ایرنا - استاندار یزد در دیدار با معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور بر بهره‌گیری از توانمندی ایثارگران در حل مشکلات تأکید کرد و پیگیری آن را خواستار شد.

محمدعلی طالبی گفت: طرح معتمدین معین یکی از طرح‌های شاخص بنیاد در راستای بهره‌گیری از توانمندی ایثارگران بود که در اجرای با نواقصی مواجه شد که لازم است بررسی و بازبینی مجددی برای رفع مشکلات آن انجام شود تا کارایی بهتری داشته باشد.

وی ، رسیدگی به مسائل فرهنگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران را از اهمیت خاصی برخوردار دانست و از مسئولان بنیاد خواست در این زمینه همتی مضاعف داشته باشند.

استاندار یزد ، سامان‌دهی تشکل‌های ایثارگری و استفاده از توانمندی‌های تشکل‌هایی مثل یادگاران شاهد، انجمن جانبازان و آزادگان را از راه‌های برون‌رفت از بحران در مواقع حساس دانست و بر حمایت معنوی بنیاد از این گروه‌ها تأکید کرد.

به گزارش عصر دوشنبه روابط عمومی بنیاد شهبد یزد، همچنین معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران کشور در این دیدار با ارائه گزارشی از اقدامات و برنامه‌های بنیاد در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت را تشریح کرد.

حجت‌الاسلام محمدحسن کاویانی را با قدردانی از حمایت‌های مسئولان ارشد دارالعباده، حضور ایثارگران در رأس مدیریت استان را فرصتی مغتنم برای شکوفایی و بالندگی خانواده‌های شهدا و ایثارگران در عرصه‌های مختلف دانست. 

استان یزد سه هزار و ۸۵۰ شهید تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 10 =