اقلام امدادی بین متاثران حوادث طبیعی در ۴۸ ساعت گذشته توزیع شد

تهران- ایرنا- رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر، از توزیع اقلام امدادی و زیستی میان متاثران سیل و آبگرفتگی و برف و کولاک طی ۴۸ ساعت گذشته در کشور خبر داد.

مرتضی سلیمی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی ایرنا درخصوص جزئیات این کمک‌رسانی به متاثران از سیل و آبگرفتگی و برف و کولاک گفت: در این مدت ۵۶۴ تخته پتو، ١٨٨ تخته موکت، ۴٨٩ کیلوگرم نایلون و ۷۵ بسته غذایی میان متاثران از حوادث جوی توزیع شده است.

وی توضیح داد: در ۴۸ ساعت گذشته همچنین ١١٧ کیلوگرم خرما، ١٢۵ قرص نان، ۴٧١ قوطی کنسروجات، ٣٠٢ بطری آب معدنی، ۴٢٧ کیلوگرم برنج، ١٨١ کیلوگرم روغن و ۴۸۵ بسته بیسکوییت میان حادثه‌دیدگان توزیع شده است.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر افزود: امدادرسانی در بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سمنان، سیستان و بلوچستان، لرستان و هرمزگان ادامه دارد.

سلیمی از هموطنان خواست در صورت قرار گرفتن در شرایط اضطراری عمومی یا پیچیده انواع حوادث و سوانح طبیعی، غیرطبیعی و انسان ساخت با شماره اضطراری ملی ۱۱۲ تماس بگیرند.

وی افزود: تلفن گویای «ندای امداد» با شماره ۱۱۲ در هر جا که پوشش تلفن همراه وجود داشته باشد، بدون نیاز به سیم کارت در دسترس است.

۱۸۳۴

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =