حضور تعدادی زیادی از هواداران استقلال مقابل ساختمان باشگاه

تهران- ایرنا- هواداران استقلال امروز (دوشنبه) بعد از فسخ قرارداد «آندره آ استراماچونی» سرمربی ایتالیایی آبی‌پوشان مقابل ساختمان باشگاه حضور یافتند و خواستار استعفا مسوولان این تیم شدند.

«آندره‌آ استراماچونی» پس از فسخ قرارداد با استقلال، بامداد امروز (دوشنبه) از طریق فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) ایران را ترک کرد تا ادامه حضورش در استقلال با وجود تاکید زیاد مدیران باشگاه، منتفی شود.

این مساله با واکنش هواداران استقلال همراه بود و تعدادی از آنها از صبح امروز خود را مقابل ساختمان باشگاه رساندند تا از شرایط تیم پس از جدایی سرمربی ایتالیایی مطلع شوند.

این در حالی بود که «مهدی کشاورز» یکی از پیشکسوتان استقلال هنگامی که هواداران معترض را دید به میان آنها رفت و با آنها صحبت کرد اما هواداران در مقابل او موضع گرفتند و خواهان توضیح از مسئولان باشگاه شدند نه یک پیشکسوت. همچنین یکی از کارمندان باشگاه به هواداران اعلام کرد که بر خلاف اخبار منتشر شده استراماچونی ایران را ترک نکرده است اما همین 2 موضوع باعث ایجاد برخی درگیری‌ها میان هواداران تیم شد.

همچنینی هواداران که با سر دادن شعارهایی خواهان استعفای «امیرحسین فتحی» و «جواد زرینچه» شده بودند، «فرهاد مجیدی» را مناسب‌ترین گزینه برای استقلال می‌دیدند و با اعلام اینکه اگر قرار باشد پیشکسوتی سکان هدایت این تیم را به دست بگیرد، آن فرد مجیدی است و حمایت خود را از او اعلام کردند.

این هواداران که شعار «‌حیا کن،رها کن» را برای مدیرعامل باشگاه سر دادند، برای دقایقی قصد ورود به باشگاه را داشتند که موفق به اینکار نشدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =