تولید و پخش۲۲هزار دقیقه برنامه به مناسبت کنگره سرداران شهید در بوشهر

بوشهر- ایرنا - مدیرکل صدا و سیمای مرکز بوشهرگفت:۲۲ هزار دقیقه برنامه رادیویی، تلویزیونی، خبری، فضای مجازی و موسیقایی به مناسبت بزرگداشت کنگره سرداران و دوهزار شهید این استان تولید و در گستره استانی، ملی و فراملی تولید و پخش خواهد شد.

سید حسین ناظر روز دوشنبه در این رابطه افزود: از این میزان برنامه بیش از ۱۳ هزار و ۷۰۰ دقیقه در رادیو ، ۵ هزار و پانصد دقیقه در تلویزیون، هزار و دویست دقیقه در خبر ومابقی  در فضای مجازی تولید و پخش می شود.

وی گفت: این برنامه در قالب یکهزارو ۳۰۰ عنوان  برنامه و در ساختارهای زنده و ضبطی ، تامینی به ترکیبی ، مستند، نماهنگ، موشن گرافی ، سرود و موسیقی و انعکاس می یابد.

رئیس کمیته ارتباطات و تولیدات رسانه ای کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت های هنری برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و انتقال آن به جامعه بویژه نسل سوم انقلاب اسلامی یادآورشد: این مرکز با استفاده از هنرمندان استانی ۱۰ قطعه موسیقی با موضوع دفاع مقدس و ایثار و شهادت تولید کرده است .

وی گفت: نماینده ولی فقیه و امام جمعه بوشهر رئیس شورای سیاست گذاری، استاندار رئیس ستاد برگزاری ، فرمانده سپاه امام صادق (ع) دبیر ستاد کنگره و مسئولان کمیته های ۲۱ گانه کار برگزاری کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر را بر عهده دارند.

کنگره سرداران و ۲۰۰۰ شهید استان بوشهر ۲۵ دیماه در بوشهر برگزار میشود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =