۱۸ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۰۳
کد خبرنگار: 953
کد خبر: 83586974
۰ نفر

برچسب‌ها

بارندگی‌های اخیر بدون خسارت بوده است

بندرعباس - ایرنا - سامانه بارشی که از چند روز قبل فعالیت خود را در هرمزگان آغاز کرده تاکنون خسارتی نداشته است.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این بارندگی منجر به آبگرفتگی سه آبنمای مسیر سیریک به جاسک در روز گذشته شده بود که محور بازگشایی شد.

علیرضا صفاایسینی ادامه داد: همچنین طغیان رودخانه گابریک را هم به دنبال داشت که این طغیان اکنون فروکش کرده و خسارتی از آن دریافت نشده است.

وی ادامه داد: ستاد مدیریت بحران به فرمانداران اطلاعات لازم در خصوص احتمال بارندگی را از قبل در اختیار فرمانداران قرار داده که آنان نیز بر اساس شرایط تمهیدهای لازم را بکار گرفتند.

مدیرکل مدیریت بحران استانداری هرمزگان یادآور شد: این سامانه بارشی تا روزچهارشنبه در این استان فعالیت خواهد داشت.

مجموع بارش سامانه  اخیر تا ساعت ۶ و ۳۰ دقیقه امروز ۱۸ آذر در جاسک  ۵۵و چهار دهم میلی متر، رودان ۴۱ و سه دهم میلی متر، کیش ۳۳ و چهار دهم میلی متر، بندر لنگه ۲۹ میلی متر، پارسیان ۲۷ و سه دهم میلی متر، میناب ۲۶ و پنج دهم میلی متر، بندرعباس ۱۷ و هشت دهم میلی متر، سردشت ۱۲ و ۲ دهم میلی متر، حاجی آباد ۸ و ۹ دهم میلی متر، قشم فرودگاهی ۷ و ۶ دهم میلی متر، خمیر چهار و سه دهم میلی متر، قشم دریایی چهار میلی متر، بستک یک و هفت دهم میلی متر، سیری  پنج دهم میلی متر و لاوان کمتر از یک دهم میلی متر بوده است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 9 =