کاهش ۵ درصدی تردد در جاده‌های برون‌شهری در شبانه روز گذشته

تهران - ایرنا - بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌های کشور تردد در جاده‌های برون شهری در شبانه روز گذشته ۵.۳ درصد کاهش یافته است.

گزارش مرکز مدیریت راههای کشور از آخرین وضعیت جاده‌های شمالی از تردد روان در جاده‌های هراز، فیروزکوه، چالوس و آزادراه قزوین - رشت حکایت دارد.

بر اساس این خبر جاده چالوس، هراز ، فیروزکوه و آزادراه قزوین رشت فاقد هرگونه مداخلات جوی است.

بر اساس آخرین وضعیت ترافیکی از سایر جادهها نیز هم اکنون ترافیک نیمه سنگینی در آزادراه کرج – تهران محدوده پل کلاک گزارش شده است.

آخرین وضعیت جوی از بارش باران در برخی از جاده‌های استان‌های اردبیل، خراسان شمالی، خراسان رضوی و کردستان خبر می دهد و این مرکز در اطلاعیه ای از رانندگان خواست جهت تردد در جاده‌های کوهستانی و برفگیر زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

براساس تصاویر دریافتی از دوربین‌های نظارتی،سامانه‌های تردد شمار وگشت‌های شعب راهداری سراسر کشور، اکنون به‌استثنای جاده‌های مسدود و ممنوع،‌ مابقی جاده‌های مواصلاتی کشور باز و تردد درآنها به‌روال عادی درجریان است.

شبانه ‌روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار ۲۰۶ تردد شمار فعال در جاده‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۵.۳ درصد کاهش تردد را نشان می‌دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین ۱۷.۹درصد، اوج تردد بین ساعات ۱۶ تا ۱۷ و کمترین تردد بین ساعات ۳ تا ۴ صورت پذیرفته که هموطنان با آگاهی از این موضوع می‌توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 12 =