استراماچونی با استقلال قرارداد دارد و نمی‌تواند جدا شود

تهران- ایرنا- نشست اضطراری هیات مدیره باشگاه استقلال در حالی به پایان رسید که تلاش‌های آنها برای بازگشت آندره آ استراماچونی نتیجه‌ای نداشت و آنها امیدوار هستند فردا (دوشنبه) با پرداخت مطالبات سرمربی ایتالیایی، وی را از تصمیمی که گرفته است منصرف کنند.

«آندره آ استراماچونی» با انتشار بیانیه‌ای، به همراه دستیاران خود «مارکو کاسر»، «سباستین لتو» و «عمر دانسی» به طور یک‌طرفه قرارداد خود را با باشگاه استقلال فسخ کردند.

پس از انتشار این بیانیه، هیات مدیره باشگاه استقلال تشکیل نشست اضطراری داده تا شاید بتوانند استراماچونی را از تصمیمی که گرفته است، منصرف سازند.

نشست مدیران ارشد استقلال در هتل المپیک برگزار شد.

در نشست هیات مدیره باشگاه استقلال «کامران منزوی»، «میرشاد ماجدی»، «اسماعیل خلیل زاده» و «امیرحسین فتحی» حاضر شدند.

رییس هیات مدیره باشگاه استقلال در این نشست پیرامون فسخ قرارداد استراماچونی اعلام کرد: نامه‌ای که استراماچونی منتشر کرده است فسخ قرارداد نیست و شباهت به تهدید دارد.

جواد زرینچه که به دلیل فسخ قرارداد استراماچونی سفرش به مالزی برای شرکت در قرعه‌کشی لیگ قهرمانان آسیا را لغو کرد در این نشست حاضر شد.

بعد از گذشت یک ساعت از نشست هیات مدیره باشگاه استقلال بازیکنان این تیم نظیر «وریا غفوری»، «سید حسین حسینی»، «روزبه چشمی» حضور پیدا کردند.

اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال در این نشست تماس‌هایی با برخی مسوولان داشتند تا بتوانند مشکل استراماچونی را برطرف کنند.

بازیکنان استقلال که از فسخ قرارداد شوکه شده بودند  با دقت اخبار هیات مدیره را پیگیری کرده  و در این باره به بحث و تبادل نظر پرداختند.

شاگردان مرد ایتالیایی از اعضای هیات مدیره خواستند شرایطی را فراهم کنند تا استراماچونی متقاعد به ماندن شود.

اعضای هیات مدیره استقلال تماس‌های زیادی را با استراماچونی برقرار کردند اما هیچ‌کدام از این تلاش‌ها پاسخ داده نشد.

مدیران ارشد استقلال در این جلسه اعلام کردند قرارداد استراماچونی با استقلال ۲ ساله است و او نمی‌تواند به راحتی جدا شود.

در حین برگزاری جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال آنها تماس‌هایی با چند وکیل و حقوقدان ورزشی برقرار کردند تا راهکارهایی را پرس و جو کنند.

نشست هیات مدیره باشگاه استقلال در شرایطی به پایان رسید که آنها امیدوار هستند تا پیش از بازی استقلال و پیکان مطالبات استراماچونی را پرداخت و او را متقاعد به ماندن کنند و انتظار می رود در همین راستا فردا به منزل سرمربی ایتالیایی رفته و به طور حضوری با وی مذاکره کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =