۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۳:۲۶
کد خبرنگار: 2969
کد خبر: 83586712
۰ نفر

پروندهٔ خبری

هیاتی از مدیران رسانه‌ای ایران راهی روسیه شد

مسکو - ایرنا - هیاتی از مدیران رسانه‌ای ایران به ریاست محمد خدادی معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی برای شرکت در دومین نشست کمیته همکاری‌های رسانه‌ای ایران و روسیه وارد مسکو شد.

به گزارش روز یکشنبه ایرنا، دومین نشست کمیته همکاری‌های رسانه‌ای ایران وروسیه از فردا به مدت دو روز به میزبانی وزارت مخابرات، توسعه دیجیتال و ارتباطات جمعی روسیه و به ریاست آلکسی وولین معاون وزارت مخابرات، توسعه دیجیتال و ارتباطات جمعی روسیه و خدادی در پایتخت روسیه برگزار می‌شود.

در این دور از گفت‌وگوها زمینه‌های همکاری و هم‌افزایی در حوزه رسانه بین دو کشور در راستای تقویت مناسبات سیاسی، اقتصادی و فرهنگی و پیگیری توافقات و تفاهمات اولین دور گفت‌وگوها که سال گذشته در تهران برگزار شد، توسط نمایندگان رسانه‌های دو کشور مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

بازدید از مراکز رسانه‌ای و آشنایی با تجربیات روسیه در این زمینه و ‌گفت‌وگو با اندیشمندان و صاحبنظران روسیه و همچنین شرکت در همایش ایران‌شناسان روس از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده هیات رسانه‌ای ایران در روسیه است.

مهدی شفیعی معاون خبرگزاری ایرنا و مدیرعامل موسسه مطبوعاتی ایران، مجید قلی‌زاده مدیرمسئول خبرگزاری تسنیم، محمدعلی نادعلی زاده مدیرمسئول پایگاه خبری جماران، مهران کرمی مدیرمسئول روزنامه همشهری، ابوالحسن ریاضی مدیرعامل روزنامه همشهری، فرشاد مهدی پور صاحب امتیاز و مدیرمسئول روزنامه صبح نو ، مهدی رحمانیان مدیرمسئول روزنامه‌ شرق، علیرضا بختیاری مدیر مسئول روزنامه دنیای اقتصاد و پیمان جبلی معاون صدا و سیما در این سفر معاون وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی را همراهی می‌کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =