۶ داوطلب نامزدی انتخابات خبرگان در خراسان رضوی ثبت نام کردند

مشهد- ایرنا- ۶ داوطلب مرد با گذشت سه روز از آغاز ثبت نام داوطلبان شرکت در نخستین انتخابات میان دوره ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی ثبت نام کردند.

رییس هیات اجرایی اولین انتخابات میان‌ دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی شامگاه یکشنبه با بیان این مطلب به خبرنگار ایرنا گفت: در روز نخست ثبت نام هیچ نامزدی به حوزه انتخابیه مستقر در فرمانداری مشهد مراجعه نکرد اما در دومین روز چهار نفر در مشهد و یک نفر نیز در ستاد انتخابات تهران و امروز نیز یک نفر در مشهد برای نامزدی نمایندگی انتخابات میان دوه‌ای مجلس خبرگان رهبری در خراسان رضوی ثبت نام کردند.

محمد رضا هاشمی زمان شروع ثبت نام از داوطلبان شرکت در انتخابات میان‌دوره ای خبرگان را ۱۵ آذر ماه اعلام کرد و افزود: داوطلبان می توانند تا ۲۱ آذر  ماه در فرمانداری مشهد به عنوان فرمانداری مرکز حوزه انتخابیه خراسان رضوی و ستاد انتخابات تهران برای  ثبت نام در انتخابات یاد شده اقدام کنند.

انتخابات میان‌دوره‌ای پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری برای انتخاب یک نماینده خراسان رضوی در آن مجلس همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی دوم اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

مرحوم آیت‌الله سیدمحمود شاهرودی نماینده مردم خراسان رضوی در خبرگان رهبری پارسال درگذشت.

۶ نفر از ۸۸ نماینده مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان مردم استان خراسان رضوی در جمع خبرگان هستند.

فرایند ثبت نام از داوطلبان نامزدی نمایندگی در این انتخابات که از روز جمعه ۱۵ آذر ماه آغاز شده است مدت هفت روز ادامه دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 12 =