رهبری بر رصد آسیب حوزه جوانان تاکید دارند

خرم‎آباد - ایرنا - نماینده ولی فقیه در لرستان و امام جمعه خرم آباد گفت: باتوجه به اینکه رهبری بر رصد آسیب های حوزه جوانان تاکید دارند این مهم باید در دستور کار مسوولان قرار گیرد.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام و المسلمین سیداحمدرضا شاهرخی روز یکشنبه در دیدار با اعضای شورای راهبردی مجمع مشورتی جوانان لرستان افزود: جوانان موتور محرکه کشور هستند و رهبر معظم انقلاب تاکید کردند امید ما به جوانان است و جوانانی که متدین و انقلابی هستند را در موضع خود تثبیت و آن‌هایی که در این زمینه ضعیف‌تر هستند را جذب کنید. 

وی ادامه داد: جوانان مورد طمع بوده و دشمنان برای آسیب زدن به آنها هجوم می‌برند بنابراین باید باید شیوه‌های پیشگیری و درمان در این زمینه را احصا و راهکارها را تدوین کرد.

وی با اشاره به محافل و ابزار بسیار در خصوص جونان و ارتقا دینی و فرهنگی و علمی آنها بیان کرد: ظرفیت‌هایی چون شورای فرهنگ عمومی و ستاد احیای امربه‌معروف و نهی از منکر وجود دارد و مجمع مشورتی جوانان لرستان به‌عنوان یک بازوی فعال مباحث و مسائل این حوزه را به‌صورت علمی رصد کند.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان و امام‌جمعه خرم‌آباد گفت: باید روی محورهایی مانند ارتقای باورهای دینی نسل جوان و آسیب‌های حوزه جوانان بیشتر صحبت و گفتگو کرد و با همفکری در حوزه مسائل جوانان، برنامه های راهبردی  و عملیاتی را ادامه دهیم.

حجت الاسلام و المسلمین شاهرخی گفت: مجمع مشورتی جوانان لرستان با توان  و به‌صورت خودجوش به دنبال ارتقای مادی و معنوی در جامعه هدف خود است و فعالیت های آن بسترساز رسیدن به قله‌های رفیع علم و دانش و معنویت است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =