پیغام مهم از ویلاپارک؛ لسترسیتی با واردی، لیورپول را رها نمی‌کند

تهران- ایرنا- لسترسیتی موفق شد استون‌ویلا را در خانه‌اش با نتیجه چهار بر یک شکست دهد و همچنان در تعقیب لیورپول باقی بماند.

هفته شانزدهم رقابت‌های لیگ برتر انگلستان امشب با انجام سه دیدار از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه آغاز شد که در مهمترین دیدار، لسترسیتی موفق شد میزبان خود استون‌ویلا را در هم بکوبد تا همچنان به عنوان جدی‌ترین تعقیب کننده لیورپول، در رده دوم به کار خود ادامه دهد.

شاگردان برندن راجرز در ویلا پارک رو در روی استون‌ویلا قرار گرفتند و با نتیجه پرگل چهار بر یک میزبان خود را در هم کوبیدند تا با ۳۸ امتیاز در رده دوم جایگاهشان تثبیت شود. آنها با صدر جدول هشت امتیاز فاصله دارند و حالا با تیم سوم جدول که من‌سیتی باشد؛ اختلافی ۶ امتیازی ایجاد کردند.

ستاره میدان جیمی واردی بود که موفق شد در دقایق ۲۰ و ۷۵ گلزنی کند تا حالا با ۱۶ گل آقای گل لیگ برتر باشد و بعد از سال ۲۰۱۵ به اولین بازیکنی تبدیل شود که در هشت بازی پیاپی گل می‌زند. رکورد قبلی در اختیار خودش بود. او حالا بعد از فن نیستلروی به دومین بازیکنی تبدیل شده که بیش از یک بار، می‌تواند در حداقل هشت بازی متوالی لیگ جزیره گلزنی کند.

دیگر گل‌های لستر توسط کلچی ایهناچو و جانی اوانز در دقایق ۴۱ و ۴۹ به ثمر رسید. تک گل ویلا هم به وسیله جک گریلیش در دقیقه ۲+۴۵ زده شد. استون‌ویلا حالا با ۱۵ امتیاز در جایگاه هفدهم قرار دارد.

در ۲ بازی دیگر امروز نیوکاسل با حساب ۲ بر یک از سد میهمان خود ساوتهمپتون گذشت و شفیلد یونایتد نیز با همین نتیجه میزبان خود نوریچ سیتی را شکست داد.

برایتون و وولورهمپتون از ساعت ۲۰ برگزار کننده آخرین بازی هفته شانزدهم خواهند بود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 16 =