۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۲۲:۰۶
کد خبرنگار: 2099
کد خبر: 83586567
۰ نفر

برچسب‌ها

دو خبر از فوتبال و بسکتبال هرمزگان

بندرعباس- ایرنا- دو تیم فوتبال و بسکتبال شهرداری بسکتبال فردا در دیدارهایی خارج از خانه برای کسب پیروزی به مصاف حریفان خود می‌روند.

تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس که نخستین تجربه حضورش در رقابتهای لیگ برتر بسکتبال کشور است، فردا دوشنبه ۱۸ آذرماه در دیداری خارج از خانه به مصاف تیم مس کرمان می رود.

تیم شهرداری برخلاف شروع ضعیفش در آغاز رقابتهای لیگ برتر، از هفته ششم به بعد عملکرد خوبی داشته و در هفته‌های اخیر به چندین پیروزی دست یافته است.

تیم شهرداری بندرعباس با شکست تیم های ذوب آهن اصفهان، اکسون تهران،شورا و شهرداری قزوین و مهرام تهران به دنبال ثبت پنجمین پیروزی خود برابر مس کرمان است.

به طور یقین شهرداری بندرعباس برای تداوم پیروزی‌هایش، فردا تمام سعی خود را به منظور شکست تیم قعر جدولی مس کرمان انجام خواهد داد.

در جدول رده بندی شاگردان رضا هنگام پور با ۱۴ امتیاز در جایگاه هشتم قرار دارند و تیم مس کرمان با ۹ امتیاز قعرنشین است.

مسابقات لیگ برتر بسکتبال کشور با حضور ۱۴ تیم در حال برگزاری است.

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس میهمان تیم نفت و گاز گچساران

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس فردا دوشنبه در دیداری خارج از خانه در چارچوب رقابتهای هفته دوازدهم لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور به مصاف تیم نفت و گاز گچساران می‌رود.

تیم شهرداری از ابتدای این رقابتها به نتایج بسیار ضعیفی با خورشیدی سرمربی این تیم دست یافت که سرانجام از سه هفته گذشته خورشیدی از این تیم جدا و ابراهیم باعثی سکان هدایت آن را عهده دار شد.

شاگردان باعثی در تیم شهرداری در دو هفته گذشته با هدایت وی به پیروزی برابر تیم های شهدای رزکان کرج و نفت امیدیه دست یافتند و حال برای رهایی از قعر جدول به دنبال کسب سومین پیروزی برابر تیم نفت و گاز گچساران هستند.

تیم شهرداری بندرعباس در حال حاضر با ۱۰ امتیاز در قعر جدول رده بندی جای دارد و نفت و گاز گچساران با ۱۳ امتیاز در جایگاه دهم ایستاده است.

مسابقات لیگ دسته دو فوتبال باشگاه‌های کشور با شرکت ۲۸ تیم در دو گروه ۱۴ تیمی در حال برگزاری است.

تیم فوتبال شهرداری بندرعباس در این فصل با تیم‌های پاس همدان، شهرداری بم، سردار بوکان، چوکای تالش، نفت امیدیه، بعثت کرمانشاه، شهدای بابلسر، ایران‌جوان بوشهر، ملی حفاری اهواز، رزکان کرج ،نفت و گاز گچساران و دارایی بندرگز در گروه دوم قرار دارد.

در پایان این بازی‌ها تیم‌های اول هر گروه به طور مستقیم به رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور صعود می‌کنند.

تیم‌های دوم هر گروه نیز در مسابقه پلی آف به مصاف هم خواهند رفت تا سومین تیم صعود کننده به لیگ دسته اول هم مشخص شود.

دو تیم انتهای جدولی هر گروه نیز به رقابت‌های لیگ دسته سه سقوط خواهند کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =