۱۷ آذر ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۲۰
کد خبرنگار: 2293
کد خبر: 83586520
۰ نفر

برچسب‌ها

دعوت عمومی برای مشارکت بازسازی کتابخانه تفکر شهریار

تهران- ایرنا- اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان تهران اعلام کرد: نهاد کتابخانه های عمومی کشور با انتشار بیانیه‌ای، از عموم مردم برای مشارکت در بازسازی کتابخانه عمومی تفکر شهریار، دعوت کرد.

به گزارش روز یکشنبه اداره کل کتابخانه های عمومی استان تهران، در پی خسارت های وارده به اماکن عمومی از جمله کتابخانه تفکر شهریار که موجب محروم شدن مردم شریف آن منطقه از خدمات و دسترسی به کتابخانه عمومی شد و دل هر ایرانی اصیل، بصیر و آگاه را درد آورد، نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با تشکر از همراهی همیشگی مردم غیور و فهیم، از عموم مردم، اهالی فرهنگ و کتاب دوستان برای مشارکت در بازسازی کتابخانه تفکر، در حوزه های زیر دعوت به عمل می‌آورد.
علاقه مندان برای کمک به بازسازی کتابخانه در حوزه های عمرانی، جمع‌آوری کتاب‌های اهدایی در تمامی کتابخانه‌های عمومی کشور، تامین تجهیزات اعم از قفسه، میز و صندلی ، کمک‌های نقدی از طریق شماره حساب شماره ۲۶۷۷۲۱۰۰۹ به نام انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان شهریار نزد بانک تجارت واریز کنند .
علاقه مندان در فیش های واریزی عبارت «کمک به بازسازی و تجهیز کتابخانه تفکر» را قید و تصویر آن به ای میل ravabetomoomi@tehranpl.ir ارسال کنند.

به گزارش ایرنا؛ در پی ناآرامی های پایان آبانماه، عناصر آشوبگر با سوء استفاده از اعتراض مردم، کتابخانه تفکر شهرستان شهریار استان تهران را به آتش کشیدند تا ۱۳ هزار جلد کتاب در آتش جهل و کینه اشرار بسوزد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 5 =