سرمربی ماشین‌سازی: حمایت هواداران به تیم انگیزه می‌دهد

تبریز - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز با آرزوی موفقیت برای تراکتور گفت: اگر هواداران از ما حمایت کنند بازیکنان با انگیزه بالا بازی خواهند کرد.

رسول خطیبی عصر یکشنبه در نشست خبری قبل از بازی تیم های ماشین سازی و تراکتور در جمع خبرنگاران افزود: فردا ۲ تیم تبریزی پا به میدان خواهند گذاشت، که امیدوار هستم شاهد یک بازی زیبا و تماشاگر پسند باشیم.  

وی خاطر نشان کرد: با توجه به نتایح کسب شده در هفته های اخیر و روند رو به رشدی که داریم فردا برای کسب پیروزی وارد میدان خواهیم شد.  

خطیبی در مورد برخی شایعات در فضای مجازی مبنی تبانی در این بازی، عنوان کرد: ما توجهی به این مسائلی نخواهیم داشت و فردا برای برد وارد زمین مسابقه خواهیم شد چرا که در برابر هواداران تیم مسوول هستم و باید هر تلاشی را انجام دهیم.  

وی اظهار کرد: مهمترین هدف ما در دربی فردا ارائه یک بازی زیبا و تاکتیکی خواهد بود.

وی با بیان اینکه کمترین دریافتی ها را بازیکنان ماشین سازی دارند، گفت: علاوه بر این، باید بگویم تیم ماشین سازی جزو تیم های جوان لیگ برتر فوتبال است.  

خطیبی با اشاره به فسخ قرارداد شاهین ثاقبی،  اذعان کرد: این بازیکن بنا به تصمیم مدیریت باشگاه کنار گذاشته شده و برای این بازیکن آرزوی موفقیت دارم.

سرمربی سبزپوشان تبریز با بیان اینکه انتخاب شیخ لاری در این برهه زمانی به عنوان سرمربی تیم تراکتور برای این تیم مفید خواهد بود، گفت: مطمئن هستم تا زمانی که ایشان در این پست انجام وظیفه کنند برای تحقق اهداف تراکتور خواهد جنگید.

وی با اشاره به اینکه هواداران تبریزی خود فوتبال شناس هستند، عنوان کرد: هواداران در دربی فوتبال تبریز برای پیشرفت فوتبال آذربایجان تیم محبوب خود را تشویق خواهند کرد.

خطیبی در خصوص بازیکنان تیمش گفت: فردا اتابک زارعی و قائم اسلامی خواه را به دلیل محرومیت و ۲ بازیکن دیگر را که نامشان را نمی گویم به دلیل مصدومیت در اختیار نخواهیم داشت.

شهرآورد ماشین سازی و تراکتور فردا دوشنبه از ساعت ۱۵ و ۱۵ دقیقه برگزار خواهد شد اما تاکنون مکان قطعی برگزاری این دیدار قطعی نشده که در جلسه شورای تامین مشخص و اعلام خواهد شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 10 =